Opracowanie aktualizacji instrukcji eksploatacyjnych dla obiektów ZW Świnna Poręba

Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00487690
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00487690/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-09-06 09:27
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-dcde80e1-38ff-11ef-b37c-4e696a6d8c25
Identyfikator
5272825616
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Instrukcje techniczne

Wykonawcy

1 przyznane

PBW INŻYNIERIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWROCŁAW, PL · lot 0
157 858,2 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00487690 z dnia 2024-09-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie aktualizacji instrukcji eksploatacyjnych dla obiektów
ZW Świnna Poręba

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.) Nazwa zamawiającego: Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 368302575

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Żelazna 59a

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-848

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: krakow@wody.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/wody-polskie

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://przetargi.wody.gov.pl/wp/auctions/r19904,Opracowanie-aktualizacji-instrukcji-eksploatacyjnych-dla-obiektow-Zbiornika-Wodn.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Państwowa osoba prawna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Opracowanie aktualizacji instrukcji eksploatacyjnych dla obiektów
ZW Świnna Poręba

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-dcde80e1-38ff-11ef-b37c-4e696a6d8c25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00487690

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00225727/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.171 Opracowanie aktualizacji instrukcji eksploatacyjnych dla obiektów ZW Świnna Poręba

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00393408

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: K.ROZ.2710.63.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 136764,46 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie aktualizacji instrukcji eksploatacji dla następujących obiektów hydrotechnicznych:
• Zapora Wodna Świnna Poręba, rzeka Skawa, powiat wadowicki.
2. Szczegółowy zakres i rodzaj prac a także wymogi jego realizacji określa dokumentacja postępowania w tym w szczególności Opis przedmiotu zamówienia stanowiący Załącznik nr 2 do SWZ oraz wzór umowy stanowiący Załącznik nr 4 do SWZ.
3. Kod CPV:
22473000 – 6 – Instrukcje techniczne;
4. Zamawiający wymaga udzielenia rękojmi za wady przedmiotu umowy, stwierdzone przy odbiorze lub ujawnione w czasie trwania rękojmi na okres minimum 36. Wykonawca może zaoferować okres rękojmi dłuższy niż 36 miesięcy, co będzie dodatkowo punktowane na etapie oceny ofert w ramach kryterium „okres rękojmi”. Maksymalny okres rękojmi podlegający ocenie w ramach kryterium to 76 miesięcy. Szczegółowe zasady punktacji w ramach kryterium zostały zawarte w pkt. 15 SWZ.
5. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych.
Przedmiot zamówienia jest spójny pod względem technicznym i funkcjonalnym. Podział zamówienia na części z uwagi na zakres merytoryczny i ścisłe powiązanie poszczególnych elementów wiązałoby się z nadmiernymi trudnościami i ustaleniami odpowiedzialności za popełnione ewentualne błędy oraz mógłby powodować brak spójności pomiędzy poszczególnymi etapami. Wymagane jest wdrożenie jednolitych standardów technicznych i merytorycznych, co może być zapewnione jedynie przez odpowiednio skoordynowany zespół specjalistów. Stąd właściwe jest by nie dzielić zamówienia na części i zlecić wykonanie całości zamówienia jednemu Wykonawcy.
6. Postanowienia w zakresie podwykonawstwa
6.1 Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych części zamówienia. Wykonawca może powierzyć ich wykonanie Podwykonawcy.
6.2 Zamawiający żąda wskazania przez Wykonawcę części zamówienia, której realizację zamierza powierzyć Podwykonawcy oraz podania firm Podwykonawców, o ile informacje te są Wykonawcy znane.
6.3 W przypadku niewskazania w treści oferty Podwykonawcy, Zamawiający uzna, że Wykonawca zadeklarował realizację zamówienia bez udziału Podwykonawców tj. siłami własnymi.
7. Ze względu na specyfikę zamówienia Zamawiający nie wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę na podstawie umowy o pracę w rozumieniu przepisu art. 22 ust. 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy osób biorących bezpośrednio udział w realizacji przedmiotu umowy.
8. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert wariantowych.
9. Zamawiający nie przewiduje udzielenia zaliczek na poczet realizacji przedmiotu zamówienia.
10. Zamawiający nie przewiduje zwrotu kosztów udziału w postępowaniu.
11. Zamawiający nie przewiduje aukcji elektronicznej.
12. Zamawiający nie przewiduje zawarcia umowy ramowej.
13. Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp.

4.5.3.) Główny kod CPV: 22473000-6 - Instrukcje techniczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 157858,20 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 167858,10 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 157858,20 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PBW INŻYNIERIA Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 8971809091

7.3.3) Ulica: Karmelkowa 34

7.3.4) Miejscowość: Wrocław

7.3.5) Kod pocztowy: 52-436

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-14

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 157858,20 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 106 dni

2024-09-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi