Dostawa mobilnych agregatów prądotwórczych
Gmina Nowa Sól
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00568175
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00568175/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-12-01 22:38
- Lokalizacja
- Nowa Sól, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-471cafbb-e45f-4c64-a636-eb5b3b1b7a82
- Identyfikator
- 9251958461
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00568175 z dnia 2025-12-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa mobilnych agregatów prądotwórczych
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Nowa Sól
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 971237799
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Moniuszki 3A
1.5.2.) Miejscowość: Nowa Sól
1.5.3.) Kod pocztowy: 67-100
1.5.4.) Województwo: lubuskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@gminanowasol.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminanowasol.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-471cafbb-e45f-4c64-a636-eb5b3b1b7a821.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa mobilnych agregatów prądotwórczych2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-471cafbb-e45f-4c64-a636-eb5b3b1b7a82
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00568175
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00005211/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Dostawa agregatów prądotwórczych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00543206
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RN.271.6.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń/sprzętu z podziałem na 3 części zamówienia:• I część zamówienia - Dostawa agregatu prądotwórczego 60 kVA (przyczepa);
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) dla każdej części został określony w załączniku nr 1 do SWZ.
Zamawiający wymaga udzielenia na przedmiot zamówienia dla każdej części zamówienia gwarancji jakości na minimalny okres 12 miesięcy.
Miejscem dostawy przedmiotu zamówienia będzie: Referat Gospodarczy w Kiełczu, ulica Cicha 6, 67-100 Nowa Sól.
4.5.3.) Główny kod CPV: 31122000-7 - Jednostki prądotwórcze
4.5.5.) Wartość części: 50000 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń/sprzętu z podziałem na 3 części zamówienia:• II część zamówienia - Dostawa agregatu prądotwórczego 28 kVA (przyczepa).
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) dla każdej części został określony w załączniku nr 1 do SWZ.
Zamawiający wymaga udzielenia na przedmiot zamówienia dla każdej części zamówienia gwarancji jakości na minimalny okres 12 miesięcy.
Miejscem dostawy przedmiotu zamówienia będzie: Referat Gospodarczy w Kiełczu, ulica Cicha 6, 67-100 Nowa Sól.
4.5.3.) Główny kod CPV: 31122000-7 - Jednostki prądotwórcze
4.5.5.) Wartość części: 45000 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń/sprzętu z podziałem na 3 części zamówienia:• III część zamówienia - Dostawa agregatu prądotwórczego 22 kVA (przyczepa) oraz 3 agregatów prądotwórczych 5kVA
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) dla każdej części został określony w załączniku nr 1 do SWZ.
Zamawiający wymaga udzielenia na przedmiot zamówienia dla każdej części zamówienia gwarancji jakości na minimalny okres 12 miesięcy.
Miejscem dostawy przedmiotu zamówienia będzie: Referat Gospodarczy w Kiełczu, ulica Cicha 6, 67-100 Nowa Sól.
4.5.3.) Główny kod CPV: 31122000-7 - Jednostki prądotwórcze
4.5.5.) Wartość części: 40000 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu nie została złożona żadna oferta.
Zgodnie z art. 255 pkt 1 Ustawy Prawo zamówień publicznych Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty;
W przedmiotowym postępowaniu nie została złożona żadna oferta. Mając na względzie powyższe okoliczności, unieważnienie postępowania jest uzasadnione i konieczne.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu nie została złożona żadna oferta.
Zgodnie z art. 255 pkt 1 Ustawy Prawo zamówień publicznych Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty;
W przedmiotowym postępowaniu nie została złożona żadna oferta. Mając na względzie powyższe okoliczności, unieważnienie postępowania jest uzasadnione i konieczne.
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu nie została złożona żadna oferta.
Zgodnie z art. 255 pkt 1 Ustawy Prawo zamówień publicznych Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty;
W przedmiotowym postępowaniu nie została złożona żadna oferta. Mając na względzie powyższe okoliczności, unieważnienie postępowania jest uzasadnione i konieczne.
| 2025-12-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |