Usługa wykonania dokumentacji projektowo-kosztorysowej w celu wykonania robót budowlanych budynku U/W (DCINIE) Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu

Uniwersytet Ekonomiczny we Wroclawiu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00568344
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00568344/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-12-02 08:14
Lokalizacja
Wrocław, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d66ccf78-6942-4f65-860f-28ab92e5a303
Identyfikator
8960006997
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi planowania przestrzennegoArchitektoniczne usługi zagospodarowania terenuUsługi architektoniczne w zakresie przestrzeniUsługi architektoniczne i podobnePrzygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00568344 z dnia 2025-12-02

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa wykonania dokumentacji projektowo-kosztorysowej
w celu wykonania robót budowlanych budynku U/W (DCINIE) Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Uniwersytet Ekonomiczny we Wroclawiu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001531

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Komandorska 118/120

1.5.2.) Miejscowość: Wrocław

1.5.3.) Kod pocztowy: 53-345

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@ue.wroc.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.ue.wroc.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/ue_wroc

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Usługa wykonania dokumentacji projektowo-kosztorysowej
w celu wykonania robót budowlanych budynku U/W (DCINIE) Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d66ccf78-6942-4f65-860f-28ab92e5a303

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00568344

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00531325

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: KA-CZL-DZP.261.1.51.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest usługa wykonania dokumentacji projektowo-kosztorysowej oraz uzyskanie wymaganych uzgodnień i decyzji administracyjnych, w celu wykonania robót budowlanych budynku U/W (DCINIE) Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, szczegółowo opisane w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym zał. Nr 3 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71410000-5 - Usługi planowania przestrzennego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71420000-8 - Architektoniczne usługi zagospodarowania terenu

71222000-0 - Usługi architektoniczne w zakresie przestrzeni

71200000-0 - Usługi architektoniczne i podobne

71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W postępowaniu złożono jedną ofertę. Oferta złożona przez Wykonawcę VOSTOK DESIGN Wojciech Gawinowski (z ceną 220 000,00 zł brutto), która uzyskała najwyższą liczbę punktów w ocenie ofert spośród wszystkich niepodlegających odrzuceniu ofert zgodnie z przyjętymi w SWZ kryteriami, przewyższa kwotę jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia (60 000,00 zł brutto). Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia kwoty do wartości oferty najkorzystniejszej.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

2025-12-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi