Remont drogi gminnej nr 130523C w miejscowości Cegielnia, Gmina Rogowo.

GMINA ROGOWO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00568436
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00568436/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-12-02 08:35
Lokalizacja
Rogowo, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2dd6a871-2382-4a28-8e81-c5318a401873
Identyfikator
5621711384
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Przygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, drógInstalowanie znaków drogowych

Wykonawcy

1 przyznane

DUO-LAB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄJanuszkowo 43, PL · lot 0
130 453,71 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00568436 z dnia 2025-12-02

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont drogi gminnej nr 130523C w miejscowości Cegielnia, Gmina Rogowo.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA ROGOWO

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092351216

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: KOŚCIELNA

1.5.2.) Miejscowość: Rogowo

1.5.3.) Kod pocztowy: 88-420

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL617 - Inowrocławski

1.5.7.) Numer telefonu: (052) 30-24-053 lub (052) 30-24-077

1.5.8.) Numer faksu: (052)30-24-275

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: inwestycje@rogowo.paluki.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://rogowo.bip.net.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/rogowo

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont drogi gminnej nr 130523C w miejscowości Cegielnia, Gmina Rogowo.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2dd6a871-2382-4a28-8e81-c5318a401873

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00568436

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00054170/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Remont drogi gminnej nr 130523C w miejscowości Cegielnia, Gmina Rogowo.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00507778

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RIDiGP.271.1.7.2025.ZP

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1.Przedmiot inwestycji.
1.1. Remont drogi gminnej nr 130523C w miejscowości Cegielnia Gmina Rogowo.
a) Przedmiot inwestycji
Przedmiotem zamówienia jest remont drogi gminnej nr 130523C w miejscowości Cegielnia gmina Rogowo, na długości 530 mb. Droga gminna wewnętrzna w miejscowości Cegielnia Gmina Rogowo. Zlokalizowana jest w północnej części Gminy. Spełnia ważna rolę w lokalnym układzie komunikacyjnym jako połączenie z drogą powiatową nr 2352C i nr 2350C, lecz jest niedostatecznie wykorzystana z powodu tego, że jest bardzo zniszczona i posiada nawierzchnię bitumiczna i wymagającą ułożenia nawierzchni bitumicznej jednowarstwowej. Szerokość pasa drogowego w liniach rozgraniczających wynosi 8,00 m. Odcinek do realizacji remontu drogi gminnej nr 130523C w miejscowości Cegielnia, Gmina Rogowo o długości 530,00 m.
b) Stan istniejący
Droga gminna nr 130523C w miejscowości Cegielnia, Gmina Rogowo posiada nawierzchnię bitumiczną i powierzchniowo utrwalana emulsją asfaltowa i grysami szerokości 4,00 m w średnim stanie uniemożliwiającym w dogodny i bezpieczny sposób możliwość poruszania się po tym terenie. Droga gminna w miejscowości Cegielnia posiada wodociąg wiejski poza koroną drogi, kable energetyczne zasilające na słupach po lewej stronie drogi również zlokalizowane poza pasem drogowym, pobocze porośnięte trawą oraz wypłaszczone pobocze bez rowów przydrożnych. Szerokość pasa drogowego drogi gminnej w Cegielni w liniach rozgraniczenia wynosi 8,0 m.
Przebudowa w całości mieści się na działce nr 106 obręb 0003 Cegielnia jednostka ewidencyjna 041905_2 Gmina Rogowo (W). Całość zadania mieści się w ww. granicach pasa drogowego ww. działki nr 106 obręb 0003 Cegielnia Gmina Rogowo i nie wymaga regulacji własnościowych, gdyż jedynym właścicielem jest Gmina Rogowo Grunty przeznaczone pod drogi.
Przedmiot zamówienia będzie obiektem dostępnym dla osób niepełnosprawnych oraz został zaprojektowany z przeznaczeniem dla wszystkich użytkowników. Charakter przedmiotu zamówienia polegający na przebudowie publicznej drogi gminnej, świadczy o ogólnodostępności, bez jakichkolwiek barier dla wszystkich użytkowników.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 130453,71 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 204438,30 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 130453,71 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DUO-LAB sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5621807635

7.3.4) Miejscowość: Januszkowo 43

7.3.5) Kod pocztowy: 88-400

7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

DOM-BRUK Domagała Paweł

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-02

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 130453,71 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 1 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Nie dotyczy.
2025-12-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane