Dostawa nasion buraka cukrowego dla Zakładu Doświadczalnego w Radzikowie (conviso)
Instytut Hodowli i Aklimatyzacji Roślin - Państwowy Instytut Badawczy Zakład Doświadczalny Radzików
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00568505
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00568505/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-12-02 08:49
- Lokalizacja
- Radzików, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b77926b1-9c17-4680-8f4d-b5ff9b30476d
- Identyfikator
- 5290007029
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Buraki cukrowe
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00568505 z dnia 2025-12-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa nasion buraka cukrowego dla Zakładu Doświadczalnego w Radzikowie (conviso)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Instytut Hodowli i Aklimatyzacji Roślin - Państwowy Instytut Badawczy Zakład Doświadczalny Radzików
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000079480
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Radzików IHAR
1.5.2.) Miejscowość: Radzików
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-870
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zd.radzikow@ihar.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdhar.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ihar.eb2b.com.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Podmiot Prawa Publicznego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
naukowo - badawcza
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa nasion buraka cukrowego dla Zakładu Doświadczalnego w Radzikowie (conviso)2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b77926b1-9c17-4680-8f4d-b5ff9b30476d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00568505
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00525946
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 18/ZP/ZD/Ra/2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 99900,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Odmiana: Pakiet Smart Perla KWS + Conviso One,Typ: N-normalny,
Ilość nasion w opakowaniu: 100.000,
Ilość nasion: 35js,
Ilość ŚOR: 32 l.
4.5.3.) Główny kod CPV: 03113100-7 - Buraki cukrowe
4.5.5.) Wartość części: 63200,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Odmiana: Pakiet Smart Modenta KWS + Conviso One,Typ: N-normalny,
Ilość nasion w opakowaniu: 100.000,
Ilość nasion:18js,
Ilość ŚOR: 16 l.,
4.5.3.) Główny kod CPV: 03113100-7 - Buraki cukrowe
4.5.5.) Wartość części: 36700 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty
| 2025-12-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |