"Dowóz uczniów i dzieci do placówek oświatowych."
Gmina Przytyk
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00568546
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00568546/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-12-02 08:57
- Lokalizacja
- Przytyk, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-bcc0f773-9260-4837-befa-a3818b911beb
- Identyfikator
- 9482380424
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów)Usługi w zakresie transportu drogowegoUsługi w zakresie publicznego transportu drogowego
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00568546 z dnia 2025-12-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
"Dowóz uczniów i dzieci do placówek oświatowych."
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Przytyk
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670223936
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Zachęta 57
1.5.2.) Miejscowość: Przytyk
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-650
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przytyk@przytyk.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.przytyk.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://przytyk.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
"Dowóz uczniów i dzieci do placówek oświatowych."2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bcc0f773-9260-4837-befa-a3818b911beb
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00568546
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00081105/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 Dowóz uczniów i dzieci do placówek oświatowych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00524443
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.11.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
I. „Dowóz i odwóz uczniów do placówek oświatowych, którego organem prowadzącym jest Gmina Przytyk” do:A. Publicznej Szkoły Podstawowej im. Przyjaciół Dzieci w Przytyku ul. Szkolna 3;
B. Publicznej Szkoły Podstawowej we Wrzeszczowie im. Kornela Makuszyńskiego – Wrzeszczów 47;
C. Publicznej Szkoły Podstawowej we Wrzosie im. Orła Białego – Wrzos 6;
D. Publicznego Przedszkola w Przytyku ul. Żeromskiego 11.
1.2. Szczegółowy harmonogram dowozu i odwozu, ze wskazaniem liczby uczniów oraz dzieci z poszczególnych tras, a także ich długości stanowi załącznik do umowy, który będzie aktualizowany przez Zamawiającego w sierpniu w latach obowiązywania umowy na okres do końca grudnia roku 2026 i 2027
4.5.3.) Główny kod CPV: 60000000-8 - Usługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów)
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego
60112000-6 - Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego
4.5.5.) Wartość części: 537240,74 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
2.1. „Dowóz i odwóz dzieci i uczniów niepełnosprawnych do placówek oświatowych na terenie miasta Radomia”Przedmiotem zamówienia jest usługa transportowa polegająca na dowożeniu i odwożeniu dzieci niepełnosprawnych do szkół na terenie m. Radomia wraz z opieką zapewnioną przez Wykonawcę zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa.
2.3. Dowożenie uczniów musi być realizowane w ramach kursów ,,regularnych specjalnych”, czyli przeznaczonych tylko i wyłącznie do realizacji niniejszego przedmiotu zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 60000000-8 - Usługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów)
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego
60112000-6 - Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego
4.5.5.) Wartość części: 167028,40 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
| 2025-12-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |