Zakup i dostawa podnośnika koszowego na podwoziu samochodowym dla Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej w Czerwionce-Leszczynach

ZAKŁAD GOSPODARKI MIESZKANIOWEJ W CZERWIONCE-LESZCZYNACH

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00569060
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00569060/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-12-02 10:25
Lokalizacja
Czerwionka-Leszczyny, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-9020c293-7352-43f7-972a-11ae34d6ce87
Identyfikator
6423025602
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Podnośniki lub przenośniki ciągłe, koszowePojazdy techniczne wyposażone w urządzenia podnośnikowe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00569060 z dnia 2025-12-02

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup i dostawa podnośnika koszowego na podwoziu samochodowym dla Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej w Czerwionce-Leszczynach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZAKŁAD GOSPODARKI MIESZKANIOWEJ W CZERWIONCE-LESZCZYNACH

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 240785831

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Ligonia 5 C

1.5.2.) Miejscowość: Czerwionka-Leszczyny

1.5.3.) Kod pocztowy: 44-238

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL227 - Rybnicki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zgm.zp@czerwionka-leszczyny.com.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zgm-czerwionka-leszczyny.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-9020c293-7352-43f7-972a-11ae34d6ce87

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samorządowy zakład budżetowy

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup i dostawa podnośnika koszowego na podwoziu samochodowym dla Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej w Czerwionce-Leszczynach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9020c293-7352-43f7-972a-11ae34d6ce87

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00569060

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00017772/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Zakup i dostawa podnośnika koszowego na podwoziu samochodowym dla Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej w Czerwionce-Leszczynach

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00551814

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 10/ZP/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 975610,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania pn: „Zakup i dostawa podnośnika koszowego na podwoziu samochodowym dla Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej w Czerwionce-Leszczynach”.
Przedmiot zamówienia obejmuje:
Zakup i dostawę teleskopowego podnośnika koszowego zabudowanego na podwoziu samochodowym.
Wymagania / parametry techniczne podnośnika koszowego:
1) Podnośnik (teleskop):
- wysokość podnoszenia robocza: min 28m - max. 32m,
- max. wysięg boczny: 24m.,
- bez przegubu, zakończony dodatkowym ramieniem wysięgnikowym- JIB,
- rotacja wieży 360 stopni,
- nie dopuszcza się wykonania podnośnika z aluminium,
- DMC:max.18t
- ręczna pompa hydrauliczna do awaryjnego opuszczania kosza umożliwiająca złożenie podnośnika do pozycji transportowej,
- zawory bezpieczeństwa na siłownikach,
- sterowanie możliwe z kosza i ziemi
2) Kosz:
- mocowany z góry lub z boku. Mocowanie od spodu powinno zapewnić możliwość opuszczenia kosza jak najbliżej powierzchni dachu – max. odległości 20cm.
- minimalny udźwig kosza 250 kg,
- rotacja kosza min. 90 – 90 stopni
- dwuosobowy, stelażowy,
- burty aluminiowe,
- system zabezpieczający przed przeciążeniem,
3) Podwozie:
- dowolne, kompatybilne z podnośnikiem zapewniające stabilność,
- skrzynia biegów manualna lub automatyczna,
- system automatycznego i ręcznego poziomowania pojazdu,
- przednie i tylne podpory rozsuwane hydraulicznie,
- 4 podkłady dla podpór z uchwytem,
- lampa ostrzegawcza na kabinie,
- licznik roboczogodzin,
- kolor: dowolny.
Samochód z zabudowanym podnośnikiem koszowym musi posiadać wszelkie badania i aprobaty techniczne, dopuszczenia do ruchu drogowego, przegląd UDT oraz być gotowy do zarejestrowania.
Zamawiający wymaga, aby dostarczony przedmiot zamówienia był fabrycznie nowy, wolny od wad fizycznych (m.in. konstrukcyjnych, materiałowych, wykonawczych, technicznych) oraz prawnych.
Wykonawca musi umożliwić wykonanie przeglądów konserwacyjnych, technicznych i corocznych na terenie województwa śląskiego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 42417210-7 - Podnośniki lub przenośniki ciągłe, koszowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

42415210-3 - Pojazdy techniczne wyposażone w urządzenia podnośnikowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Nie złożono żadnej oferty.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

2025-12-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy