„Zakup i dostawa mobilnego agregatu prądotwórczego, przyczepy/cysterny do przewozu wody pitnej, namiotów pneumatycznych na potrzeby ochrony ludności z terenu gminy Nowinka.”
GMINA NOWINKA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00570190
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00570190/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-12-02 13:11
- Lokalizacja
- Nowinka, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-15d13628-7acf-4b32-be5a-d1323c697d19
- Identyfikator
- 8461564236
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00570190 z dnia 2025-12-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
„Zakup i dostawa mobilnego agregatu prądotwórczego, przyczepy/cysterny
do przewozu wody pitnej, namiotów pneumatycznych na potrzeby ochrony
ludności z terenu gminy Nowinka.”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA NOWINKA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 790670987
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 33
1.5.2.) Miejscowość: Nowinka
1.5.3.) Kod pocztowy: 16-304
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL843 - Suwalski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@gminanowinka.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminanowinka.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-15d13628-7acf-4b32-be5a-d1323c697d191.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Zakup i dostawa mobilnego agregatu prądotwórczego, przyczepy/cysternydo przewozu wody pitnej, namiotów pneumatycznych na potrzeby ochrony
ludności z terenu gminy Nowinka.”
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-15d13628-7acf-4b32-be5a-d1323c697d19
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00570190
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00539562
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GPiOŚ.271.13.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia publicznego jest wykonanie zadania pn.: „Zakup i dostawa mobilnego agregatu prądotwórczego, przyczepy/ cysterny do przewozu wody pitnej, namiotów pneumatycznych na potrzeby ochrony ludności z terenu gminy Nowinka.”
polegającego na zakupie i dostawie fabrycznie nowego mobilnego agregatu prądotwórczego, dwóch namiotów pneumatycznych, przyczepy/cysterny do przewozu wody pitnej na potrzeby Urzędu Gminy w Nowince oraz jego jednostek organizacyjnych w ramach „Wojewódzkiego Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na rok 2025 „Obszar 2 – Zabezpieczenie logistyczne i zapewnienie ciągłości dostaw.
4.5.3.) Główny kod CPV: 31122000-7 - Jednostki prądotwórcze
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
31682530-4 - Awaryjne urządzenia energetyczne
34144212-7 - Cysterny do transportu wody
39522530-1 - Namioty
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
| 2025-12-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |