„Odbiór i transport odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych z terenu Gminy Mściwojów”

GMINA MŚCIWOJÓW

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00570797
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00570797/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-12-02 14:29
Lokalizacja
Mściwojów, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2b17e24c-f326-4351-a5ba-fb5780f39f77
Identyfikator
6951399921
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi związane z odpadamiUsługi wywozu odpadówUsługi transportu odpadówUsługi wywozu odpadów pochodzących z gospodarstw domowychPojemniki i kosze na odpady i śmieci

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO - PRODUKCYJNE I HANDLOWE "COM - D" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄJawor, PL · lot 0
486 298 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00570797 z dnia 2025-12-02

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„Odbiór i transport odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych z terenu Gminy Mściwojów”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MŚCIWOJÓW

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390647417

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 43

1.5.2.) Miejscowość: Mściwojów

1.5.3.) Kod pocztowy: 59-407

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@msciwojow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.msciwojow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-2b17e24c-f326-4351-a5ba-fb5780f39f77

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Odbiór i transport odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych z terenu Gminy Mściwojów”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2b17e24c-f326-4351-a5ba-fb5780f39f77

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00570797

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00043080/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.2 Odbiór i transport odpadów komunalnych z terenu gminy Mściwojów

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00497391

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: OZP.271.9.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest odbiór i transport wszystkich odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych z terenu Gminy Mściwojów do stacji przeładunkowej w Jaworze zlokalizowanej przy ul. Słowackiego, stanowiącej część Regionalnej Instalacji Przetwarzania Odpadów Komunalnych w Lubawce oraz dostawa i rozdysponowanie wśród właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych, na których powstają odpady, pojemników na odpady segregowane i odpady zmieszane o pojemności 120, 240 i 1100 litrów oraz worków 120 l na odpady papieru i szkła. W trakcie realizacji usługi możliwe są zmiany adresów i liczby obsługiwanych nieruchomości, jak i liczby mieszkańców. Zmiany mogą dotyczyć zarówno zmniejszenia, jak i zwiększenia liczby mieszkańców. W trakcie trwania umowy ulegać mogą wielkości pojemników (zmiana pojemności w związku ze zwiększeniem lub zmniejszeniem liczby osób zadeklarowanych na danej nieruchomości). Wszystkie dodatkowo zgłaszane przez Zamawiającego nieruchomości Wykonawca zobowiązany jest niezwłocznie włączyć do obsługi. Zmiany te nie będą wpływały na zmianę wysokości wynagrodzenia Wykonawcy. Szczegółowy wykaz nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych stanowi załącznik nr 1 do OPZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załączniki nr 1 do SWZ. Koszt wyposażenia ww. nieruchomości w pojemniki i worki Wykonawca uwzględnia w cenie odbioru odpadów. Przedmiot zamówienia obejmuje także usługi w zakresie odbierania i transportu odpadów wielkogabarytowych, odpadów elektrycznych i elektronicznych co najmniej dwa razy w trakcie trwania umowy oraz tekstyliów-co najmniej raz w trakcie trwania umowy, w systemie zbiórki mobilnej „od domu do domu”. Wykonawca zobowiązany jest do odbioru odpadów komunalnych objętych zamówieniem z miejsc nieprzeznaczonych do ich składowania (dzikie wysypiska) na każde zlecenie Zamawiającego w terminie nie dłuższym niż 7 dni kalendarzowych od dnia przekazania zlecenia przez Zamawiającego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 90500000-2 - Usługi związane z odpadami

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

90511000-2 - Usługi wywozu odpadów

90512000-9 - Usługi transportu odpadów

90513100-7 - Usługi wywozu odpadów pochodzących z gospodarstw domowych

34928480-6 - Pojemniki i kosze na odpady i śmieci

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 486298,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 531230,40 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 486298,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne i Handlowe "COM-D" Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6950001773

7.3.3) Ulica: Poniatowskiego 25

7.3.4) Miejscowość: Jawor

7.3.5) Kod pocztowy: 59-400

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-02

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 486298,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-01-01 do 2026-12-31
2025-12-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi