Dostawa licencji i serwisów producenta, z podziałem na 4 części.

Starostwo Powiatowe w Poznaniu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00570857
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00570857/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-12-02 14:38
Lokalizacja
Poznań, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5e173bad-0453-485f-99b5-a18aac40e0f1
Identyfikator
7811619671
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi dostawy oprogramowania

Wykonawcy

4 przyznane

"POINT" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 0
59 642,7 PLN
A.P.N. PROMISE SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL · lot 1
101 982,38 PLN
LOG PLUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZILNOŚCIĄWrocław, PL · lot 2
55 480,38 PLN
Osec Sp. z o. o.Warszawa, PL · lot 3
32 770,22 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00570857 z dnia 2025-12-02

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa licencji i serwisów producenta, z podziałem na 4 części.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Starostwo Powiatowe w Poznaniu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 631276788

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Jackowskiego 18

1.5.2.) Miejscowość: Poznań

1.5.3.) Kod pocztowy: 60-509

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@powiat.poznan.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.powiat.poznan.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zamowienia.powiat.poznan.pl/procurements/45/procurement

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa licencji i serwisów producenta, z podziałem na 4 części.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5e173bad-0453-485f-99b5-a18aac40e0f1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00570857

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00044105/09/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.17 Dostawa licencji czasowej (subskrybcji) na oprogramowanie do inwentaryzacji sprzętu i oprogramowania wraz z modułem helpdesk i wsparciem technicznym

1.2.18 Dostawa usług serwisowych producenta dla urządzeń Fortinet

1.2.19 Dostawa licencji czasowej (subskrybcji) Red Hat Enterprise Linux for Virtual Datacenters (Premium)

1.2.20 Dostawa licencji Microsoft Windows Server 2025 user CAL

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00492832

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.272.00053.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 233595,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa serwisów producenta dla urządzeń Fortinet.
Zamawiający wymaga, aby serwisy były uruchomione w dniu 01.01.2026 r. i obowiązywały do dnia 31.12.2026 r.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załącznikach do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 72268000-1 - Usługi dostawy oprogramowania

4.5.5.) Wartość części: 56000,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa 550 licencji wieczystych Microsoft Windows Server 2025 user CAL.
Zamawiający wymaga, aby:
- licencje były udzielone na czas nieokreślony.
- licencje muszą być nowe oraz pochodzić z oficjalnego kanału dystrybucyjnego producenta.
- licencje nie mogą pochodzić z rynku wtórnego, muszą być legalne oraz przeznaczone do użytku na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.
- licencje muszą posiadać zbiorcze i indywidualne dokumenty pozwalające na stwierdzenie legalności zakupionego oprogramowania dla celów inwentaryzacyjnych i audytowych. Dokumenty te Wykonawca będzie wystawiał na żądanie Zamawiającego.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załącznikach do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 72268000-1 - Usługi dostawy oprogramowania

4.5.5.) Wartość części: 98595,00 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa licencji oprogramowania do inwentaryzacji sprzętu wraz z modułem helpdesk na okres 1 roku oraz świadczenie usługi wsparcia technicznego na oprogramowanie.
Zamawiający wymaga, aby:
- licencja powinna obowiązywać przez okres 1 roku od 17.12.2025 r. – 16.12.2026 r.
- Zamawiający posiada obecnie oprogramowanie LOGPlus. W przypadku zaoferowania licencji na inne oprogramowanie Wykonawca zobowiązany będzie do przeprowadzenia migracji danych z obecnie wykorzystywanego systemu do nowego rozwiązania. Migracja musi zakończyć się przed wygaśnięciem licencji obecnie używanego przez Zamawiającego rozwiązania, tj. 16.12.2025 r.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załącznikach do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 72268000-1 - Usługi dostawy oprogramowania

4.5.5.) Wartość części: 49000,00 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa dwóch licencji czasowych (subskrypcji) Red Hat Enterprise Linux for Virtual Datacenters Premium.
Zamawiający wymaga, aby :
- subskrypcje muszą być aktywne dla Zamawiającego w okresie 01.03.2026 r. – 28.02.2027 r.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załącznikach do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 72268000-1 - Usługi dostawy oprogramowania

4.5.5.) Wartość części: 30000,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 55353,99 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 61557,81 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 59642,70 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: POINT Sp. z o. o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 142029380

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-11-27

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 59642,70 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 10 dni

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 101982,38 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 137427,90 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 101982,38 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: A.P.N. Promise S. A.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 012521511

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-11-19

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 101982,38 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 10 dni

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 55480,38 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 55480,38 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 55480,38 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: LOG Plus Sp. z o. o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 520762351

7.3.4) Miejscowość: Wrocław

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-11-19

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 55480,38 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 10 dni

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 32770,22 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 33347,76 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 32770,22 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: OSEC Sp. z o. o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 141963261

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-11-19

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 32770,22 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 10 dni

2025-12-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy