Zakup i dostawa agregatów prądotwórczych na potrzeby gminy Kawęczyn – postępowanie drugie

GMINA KAWĘCZYN

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00572485
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00572485/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-12-03 10:48
Lokalizacja
Kawęczyn, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2c48e200-15e5-41a2-9aa0-69cb0507e0b6
Identyfikator
6681875486
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

ElektrycznośćJednostki prądotwórcze

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00572485 z dnia 2025-12-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup i dostawa agregatów prądotwórczych na potrzeby gminy Kawęczyn – postępowanie drugie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KAWĘCZYN

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 311019480

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Kawęczyn 48

1.5.2.) Miejscowość: Kawęczyn

1.5.3.) Kod pocztowy: 62-704

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński

1.5.7.) Numer telefonu: 632885934

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ugkaweczyn@kaweczyn.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kaweczyn.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-2c48e200-15e5-41a2-9aa0-69cb0507e0b6

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup i dostawa agregatów prądotwórczych na potrzeby gminy Kawęczyn – postępowanie drugie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2c48e200-15e5-41a2-9aa0-69cb0507e0b6

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00572485

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00017466/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.2 Zakup agregatów prądotwórczych na potrzeby Gminy Kawęczyn

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00554968

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ROŚ.271.69.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 219512,19 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest „Zakup i dostawa agregatów prądotwórczych na
potrzeby gminy Kawęczyn” podzielone na dwie części:
• część nr 1 zamówienia – zakup i dostawa 2szt. spalinowego agregatu
prądotwórczego o mocy minimalnej 32kW oraz zakup i dostawa 1 sztuki
spalinowego agregatu prądotwórczego o mocy minimalnej 20kW;
• część nr 2 zamówienia – zakup i dostawa 2 szt agregatów o mocy
minimalnej 5kW
2. Zamawiający, zgodnie z art. 91 ust. 1 ustawy Pzp, dopuszcza składanie ofert
częściowych z podziałem na 2 części, jak wyżej.
3. Zamawiający wymaga, aby dostarczony przedmiot umowy był fabrycznie nowy,
nieużywany, posiadał wymagane parametry techniczne, określone w załączniku
nr 1 do SWZ – opisie przedmiotu zamówienia, znajdował się w stanie
nieuszkodzonym, technicznie sprawnym, kompletny i gotowy do użytkowania
oraz spełniał wymagane polskim prawem normy i był wolny od wad prawnych.
Zamawiający wyklucza dostawę urządzenia powystawowego. Urządzenie musi
posiadać deklarację CE – Conformité Européenne lub równoważną, posiadać
dołączone niezbędne instrukcje i materiały dotyczące użytkowania. Dostarczony
sprzęt musi być pełnowartościowy i wyprodukowany zgodnie z obowiązującymi
normami i standardami.
4. Wykonawca, na co najmniej 3 dni przed planowaną dostawą, poinformuje o niej
Zamawiającego wskazując datę oraz przewidywaną godzinę dostawy przedmiotu
zamówienia.
4
5. Dostawa przedmiotu umowy nastąpi w dniach roboczych tj. poniedziałek – piątek,
w godzinach uzgodnionych z przedstawicielem Zamawiającego.
6. Dostawa będzie miała miejsce pod adres Kawęczyn 48, 62-704 Kawęczyn.
7. Dostawa obejmuje również wszelkie rozruchy, badanie dostarczonych elementów
przedmiotu zamówienia w zakresie niezbędnym do oceny ich prawidłowego
funkcjonowania.
8. Zamawiający wymaga, aby paliwo niezbędne do rozruchu urządzenia zostało
dostarczone przez Wykonawcę.
9. Na przedmiot zamówienia składa się zakup agregatów, ich dostawa, rozruch oraz
przeszkolenie osoby lub osób wskazanych przez Zamawiającego, fakt szkolenia
zostanie potwierdzony stosownym protokołem.

4.5.3.) Główny kod CPV: 09310000-5 - Elektryczność

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

31122000-7 - Jednostki prądotwórcze

4.5.5.) Wartość części: 211382,11 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest „Zakup i dostawa agregatów prądotwórczych na
potrzeby gminy Kawęczyn” podzielone na dwie części:
• część nr 1 zamówienia – zakup i dostawa 2szt. spalinowego agregatu
prądotwórczego o mocy minimalnej 32kW oraz zakup i dostawa 1 sztuki
spalinowego agregatu prądotwórczego o mocy minimalnej 20kW;
• część nr 2 zamówienia – zakup i dostawa 2 szt agregatów o mocy
minimalnej 5kW
2. Zamawiający, zgodnie z art. 91 ust. 1 ustawy Pzp, dopuszcza składanie ofert
częściowych z podziałem na 2 części, jak wyżej.
3. Zamawiający wymaga, aby dostarczony przedmiot umowy był fabrycznie nowy,
nieużywany, posiadał wymagane parametry techniczne, określone w załączniku
nr 1 do SWZ – opisie przedmiotu zamówienia, znajdował się w stanie
nieuszkodzonym, technicznie sprawnym, kompletny i gotowy do użytkowania
oraz spełniał wymagane polskim prawem normy i był wolny od wad prawnych.
Zamawiający wyklucza dostawę urządzenia powystawowego. Urządzenie musi
posiadać deklarację CE – Conformité Européenne lub równoważną, posiadać
dołączone niezbędne instrukcje i materiały dotyczące użytkowania. Dostarczony
sprzęt musi być pełnowartościowy i wyprodukowany zgodnie z obowiązującymi
normami i standardami.
4. Wykonawca, na co najmniej 3 dni przed planowaną dostawą, poinformuje o niej
Zamawiającego wskazując datę oraz przewidywaną godzinę dostawy przedmiotu
zamówienia.
4
5. Dostawa przedmiotu umowy nastąpi w dniach roboczych tj. poniedziałek – piątek,
w godzinach uzgodnionych z przedstawicielem Zamawiającego.
6. Dostawa będzie miała miejsce pod adres Kawęczyn 48, 62-704 Kawęczyn.
7. Dostawa obejmuje również wszelkie rozruchy, badanie dostarczonych elementów
przedmiotu zamówienia w zakresie niezbędnym do oceny ich prawidłowego
funkcjonowania.
8. Zamawiający wymaga, aby paliwo niezbędne do rozruchu urządzenia zostało
dostarczone przez Wykonawcę.
9. Na przedmiot zamówienia składa się zakup agregatów, ich dostawa, rozruch oraz
przeszkolenie osoby lub osób wskazanych przez Zamawiającego, fakt szkolenia
zostanie potwierdzony stosownym protokołem.

4.5.3.) Główny kod CPV: 09310000-5 - Elektryczność

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

31122000-7 - Jednostki prądotwórcze

4.5.5.) Wartość części: 8130,08 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

w postępowaniu nie złożono żadnej oferty

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

w postępowaniu nie złożono żadnej oferty

2025-12-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy