Dostawa agregatów prądotwórczych dla SUW Chynowa i SUW Topola Wielka – 2 szt.
GMINA PRZYGODZICE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00573002
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00573002/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-12-03 12:05
- Lokalizacja
- Przygodzice, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-16111cfa-6eab-453f-beaf-4393f6c2116e
- Identyfikator
- 6222395605
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Jednostki prądotwórczeZestawy prądnicoweGeneratory
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00573002 z dnia 2025-12-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa agregatów prądotwórczych dla SUW Chynowa i SUW Topola Wielka – 2 szt.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA PRZYGODZICE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 250855191
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Powstańców Wielkopolskich 2
1.5.2.) Miejscowość: Przygodzice
1.5.3.) Kod pocztowy: 63-421
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski
1.5.7.) Numer telefonu: 625927722
1.5.8.) Numer faksu: 625927000
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ugp@przygodzice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.przygodzice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-16111cfa-6eab-453f-beaf-4393f6c2116e1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa agregatów prądotwórczych dla SUW Chynowa i SUW Topola Wielka – 2 szt.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-16111cfa-6eab-453f-beaf-4393f6c2116e
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00573002
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00037527/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.9 Dostawa agregatów prądotwórczych dla SUW Chynowa i SUW Topola Wielka - 2 szt.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00519243
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: Rg.271.55.2025.ZP
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 162500,00 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 116800,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zamówienie obejmuje dostawę dwóch agregatów prądotwórczych dla SUW Chynowa i SUW Topola Wielka o mocy minimum 52 kW.
4.5.3.) Główny kod CPV: 31122000-7 - Jednostki prądotwórcze
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
31121000-0 - Zestawy prądnicowe
31120000-3 - Generatory
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wykonawca Agregaty Polska Cezary Bielak, ul. Obornicka 258A, 60-693 Poznań, którego oferta została wybrana jako najkorzystniejsza uchylił się od zawarcia umowy. Cena kolejnej oferty złożonej w postępowaniu przekracza kwotę, którą zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Przeanalizowano możliwość zwiększenia środków finansowych, jednak z przyczyn budżetowych nie można zwiększyć kwoty do poziomu umożliwiającego zawarcie umowy z wykonawcą, który złożył kolejną najniższą ofertę spośród niepodlegających odrzuceniu. Z uwagi na powyższe, dalsze prowadzenie postępowania jest niezasadne, w związku z czym unieważniono postępowanie na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Pzp.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 146000 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 220908 PLN
| 2025-12-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |