Zakup samochodu typu pickup dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Buczu

OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W BUCZU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00573177
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00573177/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-12-03 12:28
Lokalizacja
Bucze, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1d10c17a-7e76-4a34-935a-3fb82eec8e81
Identyfikator
8691824988
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Pojazdy specjalnePikapy

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00573177 z dnia 2025-12-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup samochodu typu pickup dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Buczu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W BUCZU

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 852734768

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Św. Floriana 1

1.5.2.) Miejscowość: Bucze

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-800

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski

1.5.7.) Numer telefonu: 727994664

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: d.szczupal@gmail.com

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: fb.com/ospbucze

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-1d10c17a-7e76-4a34-935a-3fb82eec8e81

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Organizacja Pożytku Publicznego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup samochodu typu pickup dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Buczu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1d10c17a-7e76-4a34-935a-3fb82eec8e81

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00573177

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00530455

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.2025.OSPB

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego samochodu typu pickup dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Buczu w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026


Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają:
Załącznik nr 7 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia
Załącznik nr 8 do SWZ - Projekt umowy

4.5.3.) Główny kod CPV: 34114000-9 - Pojazdy specjalne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

34131000-4 - Pikapy

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 310 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W dniu 12 listopada 2025 r. złożono wniosek do Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Krakowie o przyznanie dotacji celowej na sfinansowanie w całości zadania pn. „Zakup samochodu typu pick-up dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Buczu” w ramach realizacji zadań inwestycyjnych z Programu Ochrony i Obrony Cywilnej na lata 2005–2026. W dniu 2 grudnia 2025 r. Zamawiający otrzymał informację z Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego o nieprzyznaniu środków na przedmiotowe zadanie. W związku z brakiem środków zewnętrznych, które miały zostać przeznaczone w całości na dostawę samochodu i które Zamawiający planował przeznaczyć na realizację zadania, a także z uwagi na zastrzeżenie zawarte w sekcji VI ust. 6.7 ogłoszenia z dnia 13 listopada 2025 r. oraz w rozdziale III ust. 4 Specyfikacji Warunków Zamówienia, dotyczące możliwości unieważnienia postępowania w przypadku nieprzyznania środków na sfinansowanie zamówienia, Zamawiający unieważnia przedmiotowe postępowanie na podstawie art. 310 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2024 r. poz. 1320 z późn. zm.).
2025-12-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy