DOSTAWA SPRZĘTU TECHNICZNEGO I BUDOWLANEGO DLA GMINY MIEJSKIEJ OSTRÓDA NA POTRZEBY OCHRONY LUDNOŚCI I OBRONY CYWILNEJ

GMINA MIEJSKA OSTRÓDA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00573940
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00573940/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-12-03 14:10
Lokalizacja
Ostróda, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-aed8180a-d79e-40ae-bac2-4246c381b3b1
Identyfikator
7412090654
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Pneumatyczne lub silnikowe narzędzia ręczneOsuszacze powietrzaOgrzewacze powietrzaRóżne narzędzia ręczne

Wykonawcy

3 przyznane

WALDEMAR ADAMCZYKJedlińsk, PL · lot 0
33 500 PLN
METALZBYT-HURT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMIĘDZYRZECZE DOLNE, PL · lot 1
44 437,15 PLN
BARBARA KORZUSOstróda, PL · lot 2
59 368 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00573940 z dnia 2025-12-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
DOSTAWA SPRZĘTU TECHNICZNEGO I BUDOWLANEGO DLA GMINY MIEJSKIEJ OSTRÓDA NA POTRZEBY OCHRONY LUDNOŚCI I OBRONY CYWILNEJ

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIEJSKA OSTRÓDA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510743404

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Adama Mickiewicza 24

1.5.2.) Miejscowość: Ostróda

1.5.3.) Kod pocztowy: 14-100

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: karol.zuranski@um.ostroda.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bipostroda.warmia.mazury.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://umostroda.ezamawiajacy.pl/pn/UMOSTRODA/demand/241913/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

DOSTAWA SPRZĘTU TECHNICZNEGO I BUDOWLANEGO DLA GMINY MIEJSKIEJ OSTRÓDA NA POTRZEBY OCHRONY LUDNOŚCI I OBRONY CYWILNEJ

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-aed8180a-d79e-40ae-bac2-4246c381b3b1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00573940

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00035400/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.6 Dostawa narzędzi oraz sprzętu budowlanego na potrzeby obrony ludności cywilnej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00492675

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.25.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 171600,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 1: Urządzenia ciężkie i specjalistyczne.
Przedmiotem zamówienia w części 1 jest dostawa:
a) pił spalinowych do cięcia betonu i innych materiałów budowlanych- 4 szt., wraz z standardowym kompletnym wyposażeniem producenta;
b) osuszaczy powietrza, przeznaczonych do pracy w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności, w tym w pomieszczeniach budowlanych, piwnicach, magazynach oraz obiektach po zalaniach- 5 szt.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, który określa również minimalne wymagane parametry oferowanych urządzeń- stanowi załącznik nr 4.1 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 42650000-7 - Pneumatyczne lub silnikowe narzędzia ręczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

39721320-1 - Osuszacze powietrza

4.5.5.) Wartość części: 52000,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia w części 2 jest dostawa 5 szt. mobilnych nagrzewnic olejowych z odprowadzeniem spalin, przeznaczonych do ogrzewania pomieszczeń zamkniętych, hal, magazynów, warsztatów, namiotów oraz innych obiektów o dużej kubaturze.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, który określa również minimalne wymagane parametry oferowanego urządzenia stanowi załącznik nr 4.2 do SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 39721310-8 - Ogrzewacze powietrza

4.5.5.) Wartość części: 40000,00 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia w części 3 jest dostawa:
a) taczek budowlanych- 50 szt.
b) łopat- 100 szt.;
c) szpadli- 100 szt.
d) wiader budowlanych- 100 szt.;
e) kilofów- 100 szt.;
f) łomów- 100 szt.;
g) siekier- 100 szt.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, który określa również minimalne wymagane parametry oferowanych narzędzi stanowi załącznik nr 4.3 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 44512000-2 - Różne narzędzia ręczne

4.5.5.) Wartość części: 79600,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 32066,10 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 33500,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 33500,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Centrala Elektrotechniczna Waldemar Adamczyk

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 7960037425

7.3.3) Ulica: Bród 5

7.3.4) Miejscowość: Jedlińsk

7.3.5) Kod pocztowy: 26-660

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-03

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 33500,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-12-20

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 44437,15 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 50307,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 44437,15 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: METALZBYT-HURT Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 5471598442

7.3.3) Ulica: ul. Usługowa 4

7.3.4) Miejscowość: Międzyrzecze Dolne

7.3.5) Kod pocztowy: 43-392

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-11-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 44437,15 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-12-20

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 4

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 59368,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 59368,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 59368,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Barbara Agnieszka Korzus BUDOCENTRUM Ostróda

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 7411822405

7.3.3) Ulica: ul. Olsztyńska 24

7.3.4) Miejscowość: Ostróda

7.3.5) Kod pocztowy: 14-100

7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-11-27

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 59368,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-12-20
2025-12-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy