„Przebudowa infrastruktury drogowej na terenie Gmin należących do Związku Gmin Dorzecza Wisłoki - PGR(4490)”

Związek Gmin Dorzecza Wisłoki

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00488248
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00488248/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-09-06 11:43
Lokalizacja
Jasło, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5b9d8a1d-2333-11ef-a500-1a0072d5d2bd
Identyfikator
6851937744
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane

Wykonawcy

6 przyznanych

STRABAG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPRUSZKÓW, PL · lot 0
321 976,94 PLN
JOANNA GAŁUSZKAJaworze Dolne 9A, PL · lot 1
594 416,13 PLN
STRABAG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPRUSZKÓW, PL · lot 2
364 936,55 PLN
LIGĘZKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄStrzegocice, PL · lot 3
306 630,48 PLN
PRZEDSIĘBIORSTWO DROGOWO-MOSTOWE 'GODROM' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGOLICE, PL · lot 4
339 710,75 PLN
PRZEDSIĘBIORSTWO DROGOWO-MOSTOWE SPÓŁKA AKCYJNADębica, PL · lot 5
389 623,16 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00488248 z dnia 2024-09-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Przebudowa infrastruktury drogowej na terenie Gmin należących do Związku Gmin Dorzecza Wisłoki - PGR(4490)”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Związek Gmin Dorzecza Wisłoki

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370400046

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Konopnickiej 82

1.5.2.) Miejscowość: Jasło

1.5.3.) Kod pocztowy: 38-200

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@wisloka.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://wisloka.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-5b9d8a1d-2333-11ef-a500-1a0072d5d2bd

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - związek jednostek samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Przebudowa infrastruktury drogowej na terenie Gmin należących do Związku Gmin Dorzecza Wisłoki - PGR(4490)”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5b9d8a1d-2333-11ef-a500-1a0072d5d2bd

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00488248

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00089647/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Przebudowa infrastruktury drogowej na terenie Gmin należących do Związku Gmin Dorzecza Wisłoki (w ramach Polski Ład)

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00353276

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZG.BO.271.4.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 1883978,87 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Gmina Chorkówka: Przebudowa drogi gminnej wewnętrznej na działce nr ew. 88 w miejscowości Machnówka w km 0+058 – 0+358
Opis: Zakres zadania obejmuje profilowanie i zagęszczenie podłoża pod warstwy konstrukcyjne, wykonanie podbudowy z stabilizacją istniejącego podłoża (gr. 35 cm), wykonanie warstwy wyrównawczo – profilowej z kruszywa łamanego 4-63 mm (gr. 10 cm), wykonanie warstwy wiążącej z AC 16w 50/70 st. II (gr. 6 cm), oczyszczenie i skroplenie emulsją w ilości 0.5 kg/m2 warstwy wiążącej, wykonanie warstwy ścieralnej z AC 11 S50/70 (gr. 4 cm), wymiana załamanych rur na zjazdach, utwardzenie poboczy i zjazdów kruszywem miejscowym.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.5.) Wartość części: 3219786,94 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Miasto Dębica: Przebudowa ulicy Grunwaldzkiej (odcinek D-E pomiędzy ul. Tysiąclecia a ul Mickiewicza, droga gminna nr 105965R)
Opis: Zakres zadania obejmuje wykonanie jezdni o szerokości 5m z kostki betonowej o grubości 8cm ułożonej na podsypce piaskowo – cementowej i podbudowie z kruszyw stabilizowanych mechanicznie oraz spoiwem, wykonanie obustronnych poboczy o szerokości minimum 0.75m z kostki brukowej, wykonanie cieku liniowego obustronnie ograniczającego jezdnie o szerokości 0.2m, przebudowanie istniejących zjazdów na posesje, przebudowa i budowa nowych odcinków kanalizacji deszczowej.
W ramach inwestycji wystąpiła konieczność przebudowy i budowy sieci gazowej wraz z odcinkami przyłączy i zabezpieczenia istniejącej sieci gazowej średniego ciśnienia w granicach pasa drogowego przebudowywanej ulicy.
Planowana przebudowa drogi gminnej wymagać będzie czasowego zajęcia całości istniejącej jezdni i poboczy jak i terenu pasów drogowych. W związku z powyższym dla planowanych robót należy wykonać projekt czasowej organizacji i oznakowania zgodnie z „Instrukcją oznakowania robót prowadzonych w pasie drogowym”.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.5.) Wartość części: 594416,13 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Gmina Krempna: Modernizacja drogi gminnej Krempna – Huta Krempska w km 0+000 – 0+060, 0+120 – 0+335, 1+049 – 1+310
Opis: Zakres zadania obejmuje: poszerzenie istniejącej jezdni żwirowej poprzez odcinkowe wykonanie jednostronnego korytowania o szerokości i głębokości 30 cm oraz uzupełnienie kruszywem łamanym. Wykonanie górnej warstwy podbudowy o grubości 15 cm po zagęszczeniu na całej powierzchni jezdni i poboczy. Wykonanie nawierzchni bitumicznej w technologii dwuwarstwowej, tj. warstwa wiążąca
o grubości 3 cm oraz warstwa ścieralna o grubości 4 cm po zagęszczeniu. Do ich ułożenia należy zastosować masę mineralno-asfaltową, grysowo-żwirową, KR 1-2 z betonu asfaltowego AC 11 S. wykonanie obustronnych poboczy o szerokości 50 cm i 7 cm grubości warstwy po zagęszczeniu.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.5.) Wartość części: 364936,55 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Gmina Pilzno: Modernizacja drogi gminnej nr 106623R ul. Podwale w Pilźnie km 0+000 – 0+232
Opis: Zakres zadania obejmuje: wykonanie koryta pod konstrukcję jezdni, wykonanie warstwy odcinającej z kruszywa naturalnego, wykonanie dolnej warstwy podbudowy (stabilizacja pospółki
15 cm hydraulicznym spoiwem drogowym Rm 2,5 – 5,0MPa, wykonanie podbudowy zasadniczej
z mieszanki kruszywa łamanego 0-31,5, wykonanie nawierzchni jezdni z kostki brukowej betonowej
gr 8 cm na posadce cementowo – piaskowej, wykonanie cokołu ogrodzenia, jako ściany oporowej jezdni, uzupełnienie opaski za krawężnikiem gruntem humusem i obsianie trawą oraz brukowanie kostką betonową, wymianie zniszczonych studzienek ściekowych z przy kanalikami.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.5.) Wartość części: 306710,75 PLN

Część 5

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Gmina Sękowa: Remont drogi gminnej Siary – Kochanowskiego nr 271013K (0+034 – 0+527)
Opis: Zakres zadania obejmuje sfrezowanie istniejącej warstwy z mieszanki mineralno-asfaltowej
na gr. 3cm na całej długości remontowanego odcinka, wykonanie dodatkowych wzmocnień
w miejscach występowania przełomów w jezdni, położenie warstwy ścieralnej z mieszanki
mineralno-asfaltowej AC11S o grubości 3cm ułożonej na geosiatce wzmacniającej do nawierzchni drogowych, budowy mijanki na projektowanym odcinku, wykonanie progu zwalniającego z kostki betonowej o grubości 8cm koloru żółtego ułożonej na podsypce cementowo-piaskowej, uzupełnienie poboczy kruszywem łamanym 0/31,5mm grubości 5cm i szerokości 0.75m, przeprofilowanie skarp
oraz dna rowów odwadniających. Wykonawca winien opracować i wprowadzić projekt tymczasowej organizacji ruchu oraz wprowadzić zmiany stałej organizacji ruchu wg załączonego projektu.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.5.) Wartość części: 339710,75 PLN

Część 6

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Gmina Żyraków:
1) Przebudowa drogi gminnej w km 0+000 – 0+265 (odc. I) oraz w km 0+000 – 0+320 (odc. II) w m. Zasów (Sroka)
Opis: Zakres zadania obejmuje: wyprofilowanie podłoża pod warstwy konstrukcyjne drogi, ułożenie podbudowy z kruszywa łamanego - tłuczeń stabilizowanego mechanicznie – gr. 10 cm, ułożenie podbudowy z kruszywa łamanego 0-31,5mm stabilizowanego mechanicznie – gr. 10 cm, ułożenie warstwy ścieralnej z mieszanek mineralno–bitumicznych grysowych AC 11S – gr. 6cm, uzupełnienie poboczy warstwą z kruszywa łamanego – śr. gr. 6cm
Załącznik nr 10f: Przedmiar; opis techniczny; część rysunkowa; zaświadczenie o braku sprzeciwu
2) Przebudowa drogi gminnej w km 0+000 – 0+410 w m. Zasów (Świerczyński)
Opis: Zakres zadania obejmuje: wyprofilowanie podłoża pod warstwy konstrukcyjne drogi, ułożenie podbudowy z kruszywa łamanego - tłuczeń stabilizowanego mechanicznie – gr. 10 cm, ułożenie podbudowy z kruszywa łamanego 0-31,5mm stabilizowanego mechanicznie – gr. 10 cm, ułożenie warstwy ścieralnej z mieszanek mineralno–bitumicznych grysowych AC 11S – gr. 6cm, uzupełnienie poboczy warstwą z kruszywa łamanego – śr. gr. 6cm

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.5.) Wartość części: 389623,16 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 321976,94 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 390643,20 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 321976,94 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Strabag sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5210421928

7.3.3) Ulica: Parzniewska 10

7.3.4) Miejscowość: Pruszków

7.3.5) Kod pocztowy: 05-800

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 321976,94 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 10 miesiące

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 594416,13 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 847035,20 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 594416,13 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Załadunek Usługi Handel Gałuszka Joanna

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8722234183

7.3.3) Ulica: Jaworze Dolne 9a

7.3.4) Miejscowość: Strzegocice

7.3.5) Kod pocztowy: 39-223

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-05

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 594416,13 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 10 miesiące

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 364936,55 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 370897,67 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 364936,55 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Strabag sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5210421928

7.3.3) Ulica: Parzniewska 10

7.3.4) Miejscowość: Pruszków

7.3.5) Kod pocztowy: 05-800

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 364936,55 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 10 miesiące

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 306630,48 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 363704,97 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 306630,48 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Ligęzka sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8722416843

7.3.3) Ulica: Syrzegocice 110D

7.3.4) Miejscowość: Strzegocice

7.3.5) Kod pocztowy: 39-223

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 306630,48 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 10 miesiące

Część 5

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 339710,75 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 363155,38 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 339710,75 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PDM GODROM sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7381802733

7.3.3) Ulica: Zakole 9

7.3.4) Miejscowość: Gorlice

7.3.5) Kod pocztowy: 38-300

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 5)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 339710,75 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 10 miesiące

Część 6

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 6)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 389623,16 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 456923,11 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 389623,16 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe SA

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8722175948

7.3.3) Ulica: Drogowców 1

7.3.4) Miejscowość: Dębica

7.3.5) Kod pocztowy: 39-200

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 6)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 389623,16 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 10 miesiące

2024-09-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane