Dostawa samobieżnej wielofunkcyjnej maszyny inżynieryjnej z przeznaczeniem dla KM PSP w Łomży

KOMENDA MIEJSKA PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ W ŁOMŻY

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00574786
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00574786/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-12-03 22:07
Lokalizacja
Łomża, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-cce9c708-7ff6-499a-ae2d-63c79db14437
Identyfikator
7181700034
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Ładowarki jezdne

Wykonawcy

1 przyznane

DANIEL GOSIEWSKIZambrów, PL · lot 0
736 500 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00574786 z dnia 2025-12-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa samobieżnej wielofunkcyjnej maszyny inżynieryjnej z przeznaczeniem dla KM PSP w Łomży

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: KOMENDA MIEJSKA PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ W ŁOMŻY

1.3.) Oddział zamawiającego: województwo podlaskie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 450672550

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Gen. W. Sikorskiego 48/94

1.5.2.) Miejscowość: Łomża

1.5.3.) Kod pocztowy: 18-400

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL842 - Łomżyński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kmpsplo@straz.lomza.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/kmpsp-lomza

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-cce9c708-7ff6-499a-ae2d-63c79db14437

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa samobieżnej wielofunkcyjnej maszyny inżynieryjnej z przeznaczeniem dla KM PSP w Łomży

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cce9c708-7ff6-499a-ae2d-63c79db14437

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00574786

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00046458/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.4 Dostawa samobieżnej wielofunkcyjnej maszyny inżynieryjnej z przeznaczeniem dla KM PSP w Łomży

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00540087

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: MT.2370.7.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowej samobieżnej wielofunkcyjnej maszyny inżynieryjnej z przeznaczeniem dla KM PSP w Łomży którego parametry techniczne zostały określone w treści opisu przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 2 do niniejszej specyfikacji.
2. Dokonując kalkulacji ceny za przedmiot zamówienia, Wykonawca zobowiązany jest uwzględnić wszelkie koszty związane z wykonaniem zamówienia zgodnie z SWZ, w tym jej załącznikami zawierającym opis przedmiotu zamówienia, aż do momentu dokonania odbioru przedmiotu zamówienia przez Zamawiającego bez żadnych zastrzeżeń.
3. Przedmiot zamówienia ma być fabrycznie nowy, nieużywany oraz nieeksponowany na wystawach lub imprezach targowych, sprawny technicznie, bezpieczny, zgodny z obowiązującymi normami i standardami jakości, kompletny i gotowy do użytkowania, a także musi spełniać minimalne wymagania techniczne, funkcjonalne.
4. Wykonawca jest odpowiedzialny za jakość, zgodność z warunkami technicznymi i jakościowymi opisanymi dla przedmiotu zamówienia;
5. Wymagana jest należyta staranność przy realizacji zobowiązań wynikających z umowy
o udzielenie zamówienia publicznego.
6. Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć pojazd bezpośrednio do Zamawiającego. Sposób transportu musi zapewniać zabezpieczenie przed uszkodzeniami. Za szkody powstałe z winy nienależytego transportu winę ponosi Wykonawca.
7. Zamawiający opisał przedmiot zamówienia za pomocą następujących dokumentów:
• Opisu Przedmiotu Zamówienia z załącznikami (załącznik nr 2 do SWZ)
• Projektowanych Postanowień Umowy (załącznik nr 3 do SWZ)

4.5.3.) Główny kod CPV: 34144710-8 - Ładowarki jezdne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 736500,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 736500 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 736500 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ADROL Daniel Gosiewski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7221457581

7.3.3) Ulica: Wiśniewo 9a

7.3.4) Miejscowość: Zambrów

7.3.5) Kod pocztowy: 18-300

7.3.6.) Województwo: podlaskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 736500,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-12-12
2025-12-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy