Dostawa sprzętu Pakiet nr 1- Respiratory transportowe CBRNE Pakiet nr 2- Zamgławiacz do dezynfekcji pomieszczeń realizowana z programu ochrony ludności i obrony cywilnej na lata 2025/2026

Zespół Opieki Zdrowotnej w Suchej Beskidzkiej

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00574867
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00574867/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-12-04 07:48
Lokalizacja
Sucha Beskidzka, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a72e8957-c142-4918-84b5-83a3bf3f042f
Identyfikator
5521274352
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Urządzenia do anestezji i resuscytacjiUrządzenia dezynfekujące

Wykonawcy

2 przyznane

RESCULINE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZielona Góra, PL · lot 0
243 812,16 PLN
"GREENPOL" INSTYTUT KSZTAŁTOWANIA ŚRODOWISKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZielona Góra, PL · lot 1
66 370,8 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00574867 z dnia 2025-12-04

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa sprzętu
Pakiet nr 1- Respiratory transportowe CBRNE
Pakiet nr 2- Zamgławiacz do dezynfekcji pomieszczeń
realizowana z programu ochrony ludności i obrony cywilnej na lata 2025/2026

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Opieki Zdrowotnej w Suchej Beskidzkiej

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000304415

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Szpitalna 22

1.5.2.) Miejscowość: Sucha Beskidzka

1.5.3.) Kod pocztowy: 34-200

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL219 - Nowotarski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@zozsuchabeskidzka.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zozsuchabeskidzka.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1214559

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa sprzętu
Pakiet nr 1- Respiratory transportowe CBRNE
Pakiet nr 2- Zamgławiacz do dezynfekcji pomieszczeń
realizowana z programu ochrony ludności i obrony cywilnej na lata 2025/2026

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a72e8957-c142-4918-84b5-83a3bf3f042f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00574867

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-04

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00008956/12/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.18 Dostawa resp[iratorów transportowych CBRNE szt. 4

1.2.19 Dostawa zamgławiaczy do dezynfekcji powierzchni sztuk 4

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00535424

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZOZ.V.010/DZP/116/25

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu Pakiet nr 1- Respiratory transportowe CBRNE sztuk 4 o parametrach określonych w załączniku nr 1a Pakiet nr 1

4.5.3.) Główny kod CPV: 33172000-6 - Urządzenia do anestezji i resuscytacji

4.5.5.) Wartość części: 243898,92 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu
Pakiet nr 2- Zamgławiacze do dezynfekcji pomieszczeń sztuk 4 o parametrach określonych w załączniku nr 1a pakiet nr 2

4.5.3.) Główny kod CPV: 39330000-4 - Urządzenia dezynfekujące

4.5.5.) Wartość części: 60762,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 243812,16 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 243812,16 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 243812,16 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: RescuLine sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9292025163

7.3.3) Ulica: Fabryczna 17

7.3.4) Miejscowość: Zielona Góra

7.3.5) Kod pocztowy: 65-410

7.3.6.) Województwo: lubuskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-04

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 243812,16 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 14 dni

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 66370,80 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 66370,80 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 66370,80 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Greenpol Instytut kształtowania Środowiska sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9290100334

7.3.3) Ulica: ul. S. Żeromskiego 10/4

7.3.4) Miejscowość: Zielona Góra

7.3.5) Kod pocztowy: 65-066

7.3.6.) Województwo: lubuskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-04

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 66370,80 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 14 dni

2025-12-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy