Zakup i dostawa wyposażenia w ramach projektu Poprawa bezpieczeństwa miasta i gminy z podziałem na 2 części: - agregaty i pompy – beczka do przewozu wody pitnej,
Gmina Nowa Dęba
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00574962
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00574962/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-12-04 08:20
- Lokalizacja
- Nowa Dęba, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8f76e99a-a8f1-421a-9c90-fa5bd2324fc9
- Identyfikator
- 8672078107
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00574962 z dnia 2025-12-04 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup i dostawa wyposażenia w ramach projektu Poprawa bezpieczeństwa miasta i gminy z podziałem na 2 części:
- agregaty i pompy
– beczka do przewozu wody pitnej,
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Nowa Dęba
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830409548
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rzeszowska 3
1.5.2.) Miejscowość: Nowa Dęba
1.5.3.) Kod pocztowy: 39-460
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski
1.5.7.) Numer telefonu: 158462674
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@nowadeba.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.nowadeba.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-8f76e99a-a8f1-421a-9c90-fa5bd2324fc91.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup i dostawa wyposażenia w ramach projektu Poprawa bezpieczeństwa miasta i gminy z podziałem na 2 części:- agregaty i pompy
– beczka do przewozu wody pitnej,
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8f76e99a-a8f1-421a-9c90-fa5bd2324fc9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00574962
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-04
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00510237
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IR.271.34.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 98000,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakup i dostawa wyposażenia w ramach projektu Poprawa bezpieczeństwa miasta i gminy z podziałem na 2 części: część I zamówienia - agregaty i pompy, część II zamówienia – beczka do przewozu wody pitnej,2. Wykonawca zadania będzie zobowiązany dostarczyć na swój koszt zakupiony sprzęt
w miejsce wskazane przez Zamawiającego na terenie Gminy Nowa Dęba.
3. Szczegółowy zakres zamówienia okresla załącznik nr 5 do SWZ,
4. Wykonawca udzieli gwarancji na przedmiot zamówienia na okres min 12 miesięcy licząc od dnia ostatecznego protokolarnego odbioru dostarczonego sprzętu, chyba że producent przewidział dłuższy okres gwarancji.
5. Wraz ze sprzętem wykonawca dostarczy instrukcje obsługi w języku polskim, a jeżeli zajdzie taka potrzeba udzieli instruktażu z jego obsługi.
4.5.3.) Główny kod CPV: 35110000-8 - Sprzęt gaśniczy, ratowniczy i bezpieczeństwa
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
31122000-7 - Jednostki prądotwórcze
42122130-0 - Pompy wodne
4.5.5.) Wartość części: 63000,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest: Zakup i dostawa wyposażenia w ramach projektu Poprawa bezpieczeństwa miasta i gminy z podziałem na 2 części: część I zamówienia - agregaty i pompy, część II zamówienia – beczka do przewozu wody pitnej,2. Wykonawca zadania będzie zobowiązany dostarczyć na swój koszt zakupiony sprzęt
w miejsce wskazane przez Zamawiającego na terenie Gminy Nowa Dęba.
3. Szczegółowy zakres zamówienia okresla załącznik nr 5 do SWZ,
4. Wykonawca udzieli gwarancji na przedmiot zamówienia na okres min 12 miesięcy licząc od dnia ostatecznego protokolarnego odbioru dostarczonego sprzętu, chyba że producent przewidział dłuższy okres gwarancji.
5. Wraz ze sprzętem wykonawca dostarczy instrukcje obsługi w języku polskim, a jeżeli zajdzie taka potrzeba udzieli instruktażu z jego obsługi.
4.5.3.) Główny kod CPV: 35110000-8 - Sprzęt gaśniczy, ratowniczy i bezpieczeństwa
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
34144212-7 - Cysterny do transportu wody
4.5.5.) Wartość części: 35000,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Informujemy, iż postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie podstawowym, na pod-stawie art. 275 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych, na realizację zadania
pn. Zakup i dostawa wyposażenia w ramach projektu Poprawa bezpieczeństwa miasta i gminy z podziałem na 2 części: Część I zamówienia - agregaty i pompy zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 7) ustawy Prawo zamówień publicznych, ponieważ jedyny wykonawca który złożył ofertę w niniejszym postępowaniu uchylił się od zawarcia umowy w spawie zamówienia publicznego.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 93050,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 93050,00 PLN
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 52000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 241080,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 52000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Rolmech sp. z o. o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5670003718
7.3.3) Ulica: Pułtuska
7.3.4) Miejscowość: Płońsk
7.3.5) Kod pocztowy: 09-100
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-11-28
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 52000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-12-23| 2025-12-04 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |