Zakup dwóch agregatów prądotwórczych w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej
GMINA WOLANÓW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00575069
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00575069/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-12-04 08:43
- Lokalizacja
- Wolanów, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0b0af1b3-9e70-4b95-abf3-a3aa97e77d53
- Identyfikator
- 9482391296
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00575069 z dnia 2025-12-04 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup dwóch agregatów prądotwórczych w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA WOLANÓW
1.3.) Oddział zamawiającego: URZĄD GMINY WOLANÓW
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670224060
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Radomska 20
1.5.2.) Miejscowość: Wolanów
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-625
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@wolanow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.wolanow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://wolanow.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup dwóch agregatów prądotwórczych w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0b0af1b3-9e70-4b95-abf3-a3aa97e77d53
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00575069
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-04
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00050289/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.5 Zakup dwóch agregatów prądotwórczych w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00544970
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WIR.271.17.2025.MP
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 95250,79 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 1: Zakup wraz z dostawą agregatu 130kVA dla podmiotów OL i OCSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2 i 3 do SWZ – Formularz asortymentowo- cenowy oraz opis przedmiotu zamówienia (odpowiednio do danej części zamówienia, na którą Wykonawca składa ofertę).
4.5.3.) Główny kod CPV: 31122000-7 - Jednostki prądotwórcze
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
31682500-5 - Awaryjny sprzęt elektryczny
4.5.5.) Wartość części: 61923,60 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 2: Zakup wraz z dostawą agregatu 40kVAdla podmiotów OL i OCSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2 i 3 do SWZ – Formularz asortymentowo- cenowy oraz opis przedmiotu zamówienia (odpowiednio do danej części zamówienia, na którą Wykonawca składa ofertę).
4.5.3.) Główny kod CPV: 31122000-7 - Jednostki prądotwórcze
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
31682500-5 - Awaryjny sprzęt elektryczny
4.5.5.) Wartość części: 33327,79 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu wpłynęły dwie oferty, które zawierają cenę przekraczającą kwotę jaką Zamawiający miał przeznaczoną na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia środków na realizację przedmiotowego postępowania w związku z powyższym nie może dalej procedować postępowania i jest zmuszony do unieważnienia postępowania.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu wpłynęły dwie oferty, które zawierają cenę przekraczającą kwotę jaką Zamawiający miał przeznaczoną na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia środków na realizację przedmiotowego postępowania w związku z powyższym nie może dalej procedować postępowania i jest zmuszony do unieważnienia postępowania.
| 2025-12-04 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |