Modernizacja magazynów ochrony ludności i obrony cywilnej w Białobrzegach

POWIAT BIAŁOBRZESKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00575097
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00575097/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-12-04 08:48
Lokalizacja
Białobrzegi, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-aaf02e9f-583e-4347-9b77-5048d23123a3
Identyfikator
7981464078
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty budowlane w zakresie magazynówUsługi obrony cywilnej

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00575097 z dnia 2025-12-04

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja magazynów ochrony ludności i obrony cywilnej
w Białobrzegach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT BIAŁOBRZESKI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670223132

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Zygmunta Starego 9

1.5.2.) Miejscowość: Białobrzegi

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-800

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski

1.5.7.) Numer telefonu: 486133414

1.5.8.) Numer faksu: 486133420

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@bialobrzegipowiat.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bialobrzegipowiat.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.bialobrzegipowiat.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja magazynów ochrony ludności i obrony cywilnej
w Białobrzegach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-aaf02e9f-583e-4347-9b77-5048d23123a3

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00575097

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-04

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00024070/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Modernizacja magazynów ochrony ludności i obrony cywilnej w Białobrzegach

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00505195

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: AR.272.9.2025.MJ

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem inwestycji jest modernizacja pomieszczeń magazynów ochrony ludności i obrony cywilnej w Powiecie Białobrzeskim.
W ramach zadania zostaną wykonane:

prace wstępne, zabezpieczające i przygotowawcze,

demontaż obróbek blacharskich;

roboty rozbiórkowe istniejącego pokrycia dachowego z płyt eternitowych wraz z drewnianym ołatowaniem dachu;

rozebranie istniejącej posadzki betonowej w pomieszczeniu magazynowym wraz z podbudową z piasku;

wykucie z muru okien i bram stalowych;

oczyszczenie, odtłuszczenie i malowanie stalowej konstrukcji dachu;

montaż nowych obróbek blacharskich (rynny, rury spustowe, parapety zewnętrzne, obróbki wiatrownic, pasów nad i podrynnowych itp.) – z blachy stalowej powlekanej;

wykonanie nowego pokrycia dachu budynku z płyt dachowych warstwowych z rdzeniem poliuretanowym gr.6cm;

wykonanie odcięcia (obróbka blacharska) na połączeniu nowego pokrycia dachowego z płyty warstwowej z istniejącym pokryciem dachowym z płyt eternitowych na pozostałej części budynku magazynowego;

wymiana bram zewnętrznych do garaży na bramy stalowe (rolowane lub wykładane), z napędem elektrycznym, izolowane termicznie o wsp. U<1,3W/m2*K;

wymiana stolarki okiennej na stolarkę PCV o wsp. U<1,4W/m2*K (stolarka zgodnie z załączonym wykazem), wraz z montażem nawiewników w oknach;

zamurowania w ścianie zewnętrznej (okna) wykonane z bloczka gazobetonowego na zaprawie cem-wap.;

zamontowanie stalowych krat okiennych;

docieplenie ścian zewnętrznych styropianem EPS gr. 5cm z wyprawą elewacyjną tynkiem cienkowarstwowym oraz docieplenie ościeży okiennych i drzwiowych styropianem EPS gr. 3-5 cm z wyprawą elewacyjną tynkiem cienkowarstwowym;

wykonanie opaski wokół budynku z kostki brukowej betonowej na podsypce cementowo-piaskowej wraz z uzupełnieniem izolacji przeciwwilgociowej ścian fundamentowych;

wymiana istniejących posadzek betonowych na nowe, wraz z wykonaniem nowych izolacji przeciwwilgociowych pod-posadzkowych, oraz wykonaniem posadzki żywicznej;
4

wykonanie uzupełnień tynku na ścianach i sufitach wraz z ich malowaniem farbami lateksowymi, wykonanie lamperii olejnej w pomieszczeniu magazynowym do wysokości 1,8m;

wymiana instalacji elektrycznej (instalacja oświetleniowa i instalacja gniazd wtykowych) - wg. projektu instalacje elektryczne;

wykonanie niezbędnych prac wykończeniowych i porządkowych po wykonanych w budynku pracach remontowo-budowlanych i instalacyjnych;

wykonanie uzupełnienia podjazdu pod bramy z kostki brukowej;

dostawa i montaż regałów magazynowych

montaż alarmu i monitoringu

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45213220-1 - Roboty budowlane w zakresie magazynów

75222000-8 - Usługi obrony cywilnej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Jedyny oferent w postępowaniu uchylił się od podpisania umowy.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

2025-12-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane