Roboty budowlane polegające na dostosowaniu do potrzeb osób z niepełnosprawnościami budynków szkół podstawowych w Janczowej, Lipnicy Wielkiej oraz Siedlcach .

GMINA KORZENNA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00575654
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00575654/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-12-04 10:33
Lokalizacja
Korzenna, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0d30bece-a28e-4074-b96f-e8b85f9a5bcd
Identyfikator
491892297
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi projektowania architektonicznegoUsługi inżynieryjneDoradcze usługi inżynieryjne i budowlaneUsługi doradcze w zakresie środowiska naturalnegoUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaRóżne usługi inżynieryjneRoboty budowlaneIzolacja cieplnaRoboty instalacyjne elektryczneInstalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnychRoboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskieRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałeRoboty remontowe i renowacyjneRoboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem drógInstalowanie wind i ruchomych schodówRoboty instalacyjne w budynkachRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychPrzygotowanie terenu pod budowęRoboty budowlane w zakresie budynkówInstalowanie drzwi i okien, i podobnych elementówInstalowanie centralnego ogrzewaniaRoboty izolacyjneRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjneInstalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnychKonstrukcje gotowe

Wykonawcy

1 przyznane

CONSTRUCT REMONTY sp. z o.o. (dawniej: INPLUS REMONTY Sp. z o.o.).Kraków, PL · lot 0
829 924,05 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00575654 z dnia 2025-12-04

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty budowlane polegające na dostosowaniu do potrzeb osób z niepełnosprawnościami budynków szkół podstawowych w Janczowej, Lipnicy Wielkiej oraz Siedlcach .

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KORZENNA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892297

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: KORZENNA 325

1.5.2.) Miejscowość: Korzenna

1.5.3.) Kod pocztowy: 33-322

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki

1.5.7.) Numer telefonu: 18/4406610

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@korzenna.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.korzenna.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://gminakorzenna.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Roboty budowlane polegające na dostosowaniu do potrzeb osób z niepełnosprawnościami budynków szkół podstawowych w Janczowej, Lipnicy Wielkiej oraz Siedlcach .

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0d30bece-a28e-4074-b96f-e8b85f9a5bcd

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00575654

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-04

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00038183/15/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.9 Poprawa efektywności energetycznej budynków użyteczności publicznej w Gminie Korzenna, z podziałem na części.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Projekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach programu Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027, Działanie 2.19 Poprawa efektywności energetycznej – ZIT (dotacja), Typ projektu A Głęboka modernizacja energetyczna budynków użyteczności publicznej, komunalnych, socjalnych, chronionych i zabytkowych .

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00431263

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IZP.271.22.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia obejmuje:

Zakres dotyczący budynku szkoły podstawowej w Janczowej:
 Dostosowanie budynku SP Janczowa do potrzeb osób z niepełnosprawnościami (dostosowanie strefy wejściowej, dostosowanie komunikacji wewnętrznej pionowej i poziomej (montaż podnośnika bocznego), dostosowanie węzłów sanitarnych, dostosowanie wyposażenia i stworzenie udogodnień informacyjnych dla OzN).
Zakres dotyczący budynku szkoły podstawowej w Lipnicy Wielkiej:
 Dostosowanie budynku SP Lipnica Wielka do potrzeb osób z niepełnosprawnościami poprzez: dostosowanie strefy wejściowej, dostosowanie komunikacji wewnętrznej pionowej (montaż windy) i poziomej, dostosowanie węzłów sanitarnych, dostosowanie wyposażenia i stworzenie udogodnień informacyjnych dla OzN (w tym opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem dokumentów formalnych – system zaprojektuj i wybuduj).
Zakres dotyczący budynku szkoły podstawowej w Siedlcach:
 Dostosowanie budynku SP Siedlce do potrzeb osób z niepełnosprawnościami poprzez: dostosowanie strefy wejściowej, dostosowanie komunikacji wewnętrznej pionowej i poziomej (montaż windy oraz podnośnika bocznego), dostosowanie węzłów sanitarnych, dostosowanie wyposażenia i stworzenie udogodnień informacyjnych dla OzN (w tym opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem dokumentów formalnych – system zaprojektuj i wybuduj).

4.5.3.) Główny kod CPV: 71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71300000-1 - Usługi inżynieryjne

71310000-4 - Doradcze usługi inżynieryjne i budowlane

71313000-5 - Usługi doradcze w zakresie środowiska naturalnego

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

71330000-0 - Różne usługi inżynieryjne

45000000-7 - Roboty budowlane

45321000-3 - Izolacja cieplna

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg

45313000-4 - Instalowanie wind i ruchomych schodów

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych

45223810-7 - Konstrukcje gotowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 829924,05 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1087133,04 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 829924,05 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: CONSTRUCT REMONTY sp. z o.o. (dawniej: INPLUS REMONTY Sp. z o.o.).

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6772479224

7.3.3) Ulica: ul. Złoty Róg 13 lok. 4.

7.3.4) Miejscowość: Kraków

7.3.5) Kod pocztowy: 30-095

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-11-24

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 829924,05 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

2025-12-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane