Przebudowa drogi powiatowej nr 1767K poprzez budowę chodnika dla pieszych wraz z poprawą odwodnienia w m. Tomice na odcinku od km ok. 1+411 do km ok. 1+511 – zamówienie dodatkowe

Powiat Wadowicki

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00575910
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00575910/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-12-04 11:14
Lokalizacja
Wadowice, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-696ad12f-2cb8-4232-9c62-e0639fa44068
Identyfikator
5512129478
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

Wykonawcy

1 przyznane

PIOTR GANCARCZYKZembrzyce, PL · lot 0
146 607,66 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00575910 z dnia 2025-12-04

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi powiatowej nr 1767K poprzez budowę chodnika dla pieszych wraz z poprawą odwodnienia w m. Tomice na odcinku od km ok. 1+411 do km ok. 1+511 – zamówienie dodatkowe

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Wadowicki

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072183421

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Stefana Batorego 2

1.5.2.) Miejscowość: Wadowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 34-100

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@powiatwadowicki.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiatwadowicki.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-696ad12f-2cb8-4232-9c62-e0639fa44068

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa drogi powiatowej nr 1767K poprzez budowę chodnika dla pieszych wraz z poprawą odwodnienia w m. Tomice na odcinku od km ok. 1+411 do km ok. 1+511 – zamówienie dodatkowe

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-696ad12f-2cb8-4232-9c62-e0639fa44068

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00575910

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-04

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

: Przedmiotowe zamówienie jest zamówieniem dodatkowym do zamówienia podstawowego nr NIZ.272.TP.50.2025 - Ogłoszenie nr 2025/BZP 00282012/01 z dnia 2025-06-17 „Budowa chodnika dla pieszych wraz z poprawą odwodnienia w ciągu drogi powiatowej nr 1767K Wadowice – Wieprz w m. Tomice na odcinku od km lokalnego ok. 2+049 do skrzyżowania z drogą powiatową nr 1764K – odcinek II na długości ok. 270 m”

3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-5b459946-0891-4d56-8930-90e363589080

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: NIZ.272.WR.12.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 119193,22 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przebudowa drogi powiatowej nr 1767K poprzez budowę chodnika dla pieszych wraz z poprawą odwodnienia w m. Tomice na odcinku od km ok. 1+411 do km ok. 1+511 – zamówienie dodatkowe tj.

 roboty przygotowawcze,
 roboty rozbiórkowe,
 roboty ziemne,
 wykonanie podbudowy z kruszywa,
 wykonanie podbudowy z kruszywa stabilizowanej cementem,
 chodniki z kostki brukowej betonowej,
 nawierzchnie z betonu asfaltowego,
 krawężniki betonowe wraz z wykonaniem ław,
 obrzeża betonowe,
 wykonanie rurociągów z rur z tworzyw sztucznych,
 studnie rewizyjne z tworzyw sztucznych i betonowych,
 studzienki ściekowe uliczne,
 przykanaliki z rur z tworzyw sztucznych,
 wykonanie ubezpieczenia płytami betonowymi,
 ścieki uliczne z kostki betonowej,
 odwodnienie liniowe z korytek,
 założenie rur osłonowych na sieciach uzbrojenia terenu,
 kanał technologiczny
 ubezpieczenie skarp prefabrykatami betonowymi

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BRUK – SPEC – PLUS” Przedsiębiorstwo Budowlane Piotr Gancarczyk

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 120751087

7.3.4) Miejscowość: Śleszowice

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-11-27

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 146607,66 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-12-15
2025-12-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane