DOSTAWA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO

Powiat Radzyński Zarząd Dróg Powiatowych

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00576115
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00576115/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-12-04 11:42
Lokalizacja
Radzyń Podlaski, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a2330cc2-384b-45e1-8c62-f1682ed7beb1
Identyfikator
5381605279
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Ciężarówki z platformami płaskimi i wywrotki

Wykonawcy

1 przyznane

MICRON SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKielce, PL · lot 0
639 600 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00576115 z dnia 2025-12-04

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
DOSTAWA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Radzyński Zarząd Dróg Powiatowych

1.3.) Oddział zamawiającego: Zarząd Dróg Powiatowych w Radzyniu Podlaskim

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 030238669

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Warszawska 100

1.5.2.) Miejscowość: Radzyń Podlaski

1.5.3.) Kod pocztowy: 21-300

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL811 - Bialski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat.zdp.radzyn@pra.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: zdpradzynpodlaski.bip.lubelskie.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-a2330cc2-384b-45e1-8c62-f1682ed7beb1

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

DOSTAWA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a2330cc2-384b-45e1-8c62-f1682ed7beb1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00576115

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-04

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00093885/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Dostawa samochodu ciężarowego

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00544391

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PRDr.360.05.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 520000 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem dostawy jest samochód ciężarowy spełniający następujące kryteria:
a) samochód ciężarowy o ładowności powyżej 13 t,
b) typ pojazdu wywrotka 3 stronna,
c) rok produkcji nie starszy niż 2022,
d) pojemność silnika min 12 000 cm3,
e) tylne koła podwójne,
f) pojemność zbiornika paliwa min 300 litrów,
g) norma emisji spalin EURO6,
h) moc silnika min 400 KM,
i) liczba osi 3,
j) rozstaw osi min 3600 mm,
k) napęd 6x4,
l) paliwo ON,
m) belka przeciw najazdowa z tyłu,
n) udokumentowany przebieg max. 1000 km,
o) klimatyzacja,
p) przystosowany do rozruchu w – 20oC,
q) system ABS,
r) elektroniczny system hamulcowy EBS,
s) kierownica po lewej stronie,
t) bezwypadkowy,
u) zarejestrowany w Polsce,
v) dokumentacja pojazdu w języku polskim,
w) oznakowanie w języku polskim

4.5.3.) Główny kod CPV: 34134000-5 - Ciężarówki z platformami płaskimi i wywrotki

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 639600 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 639600 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 639600 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Micron Sp. z o. o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 260713477

7.3.3) Ulica: 1 Maja 81

7.3.4) Miejscowość: Kielce

7.3.5) Kod pocztowy: 25-614

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-04

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 639600 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-12-15
2025-12-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy