Dowóz uczniów niepełnosprawnych zamieszkałych na terenie Gminy Rogoźno do placówek oświatowych wraz z zapewnieniem opieki w czasie dowozu w okresie od 1 września 2024 r. do 30 czerwca 2025 r.
CENTRUM USŁUG WSPÓLNYCH W ROGOŹNIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00488384
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00488384/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-09-06 12:11
- Lokalizacja
- Rogoźno, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7bf817ba-1c07-11ef-bfd3-e6cc5d6d04e5
- Identyfikator
- 6060096834
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00488384 z dnia 2024-09-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Dowóz uczniów niepełnosprawnych zamieszkałych na terenie Gminy Rogoźno do placówek oświatowych wraz z zapewnieniem opieki w czasie dowozu w okresie od 1 września 2024 r. do 30 czerwca 2025 r.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzą zamawiający działający wspólnie1.2.) Nazwa zamawiającego: CENTRUM USŁUG WSPÓLNYCH W ROGOŹNIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 364970475
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Krótka 7
1.5.2.) Miejscowość: Rogoźno
1.5.3.) Kod pocztowy: 64-610
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL418 - Poznański
1.5.7.) Numer telefonu: 67 2617685
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@cuw.rogozno.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.rogozno.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/rogozno1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Oświatowa
1.9.) Informacje o pozostałych zamawiających działających wspólnie
Zamawiający 2
1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Rogoźno
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 570791425
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Nowa 2
1.5.2.) Miejscowość: Rogoźno
1.5.3.) Kod pocztowy: 64-610
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL418 - Poznański
1.5.7.) Numer telefonu: 785009402
1.5.8.) Numer faksu: (67)2618075
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@rogozno.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.rogozno.pl
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dowóz uczniów niepełnosprawnych zamieszkałych na terenie Gminy Rogoźno do placówek oświatowych wraz z zapewnieniem opieki w czasie dowozu w okresie od 1 września 2024 r. do 30 czerwca 2025 r.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7bf817ba-1c07-11ef-bfd3-e6cc5d6d04e5
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00488384
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00067845/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.2 Dowóz uczniów niepełnosprawnych na terenie Gminy Rogoźno do placówek oświatowych wraz z zapewnieniem opieki w czasie transportu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00339884
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: CUW.231.1.1.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia obejmuje: dowóz uczniów niepełnosprawnych zamieszkałych na terenie Gminy Rogoźno do placówek oświatowych wraz z zapewnieniem opieki w czasie dowozu w okresie od 1 września 2024 r. do 30 czerwca 2025 r.
Uczniowie dowożeni będą z terenu Gminy Rogoźno do następujących placówek oświatowych:
Trasa nr 1
5 osób + opiekun
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Niewidomych w Owińskach
Plac Przemysława 9, 62-005 Owińska
Ośrodek Szkolno – Wychowawczy dla Dzieci Niesłyszących w Poznaniu
ul. Bydgoska 4a
61-127 Poznań
Owieczki – Rogoźno - Budziszewko- Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Niewidomych w Owińskach, Ośrodek Szkolno – Wychowawczy dla Dzieci Niesłyszących w Poznaniu
65,4 km (dojazd) + 65,4 km (powrót) = 130,8 km
Dzienny limit kilometrów: około 130,8 km.
Trasa nr 2
3 osoby + opiekun
Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Budziszewku
Budziszewko 57A
64-612 Budziszewko
Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Gościejewie
Gościejewo 14
64-611 Gościejewo
Zespół Szkół im. H. Cegielskiego w Rogoźnie
ul. Wojska Polskiego 1
64-610 Rogoźno
Rogoźno - SP Budziszewko - Parkowo - SP Gościejewo - Rogoźno
41,5 km (dojazd) + 41,5 km (powrót) = 83 km
Dzienny limit kilometrów: około 83 km.
Trasa nr 3
30 osób + opiekun
Zespół Szkół Specjalnych w Kowanówku
ul. Miłowody 2
64-600 Oborniki
Budziszewko - Boguniewo – Rogoźno – Cieśle - Owczegłowy - Rogoźno - Ruda – Gościejewo – Owieczki – Wełna – Zespół Szkół Specjalnych w Kowanówku, ul. Miłowody 2
51,4 km (dojazd) + 51,4 km (powrót) = około 102,8 km
Dzienny limit kilometrów: około 102,8 km.
Trasa 3A
1 osoba na wózku + opiekun
Zespół Szkół Specjalnych w Kowanówku
ul. Miłowody 2
64-600 Oborniki
Rogoźno – Zespół Szkół Specjalnych w Kowanówku, ul. Miłowody 2
15,6 km (dojazd) + 15,6 km (powrót) = około 31,2 km
Dzienny limit kilometrów: około 31,2 km.
Trasa nr 4:
13 osób + 1 opiekun
Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy
ul. Kcyńska 48
ul. Janowiecka 22
62-100 Wągrowiec
Zespół Szkół nr 1
ul. Kcyńska 48
62-100 Wągrowiec
Szkoła Podstawowa nr 3
im. Mikołaja Kopernika
ul. Letnia 1
62-100 Wągrowiec
Niepubliczne Przedszkole „Progressio” z Oddziałami Integracyjnymi w Wągrowcu
ul. Przemysłowa 14
62-100 Wągrowiec
53,1 km (dojazd) + 53,1 km (powrót) = około 106,2 km
Dzienny limit kilometrów: około 106,2 km.
Budziszewko - Boguniewo - Rogoźno – Owczegłowy – Marlewo – Pruśce - Wągrowiec
Trasa nr 5:
2 osoby w tym 1 na wózku inwalidzkim + opiekun
Zespół Szkół nr 1
ul. Kcyńska 48
62-100 Wągrowiec
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy
ul. Gnieźnieńska 7
62 – 270 Kłecko
49 km (dojazd) + 49 km (powrót) = około 98 km
Dzienny limit kilometrów: około 98 km.
Rogoźno –Zespół Szkół nr 1, ul. Kcyńska 48 w Wągrowcu, – Ośrodek Szkolno – Wychowawczy, ul. Gnieźnieńska 7, Kłecko.
Szacunkowa ilość kilometrów dziennych tras, czyli dowóz do szkół i z powrotem to około 552 km od 01.09.2024 r. do 30.06.2025 r. Wykazy ilości uczniów, kierunków dojazdów oraz godzin dowozu zostaną szczegółowo określone w załączniku do SWZ.
Szczegóły w SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1018294,74 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1018294,74 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1018294,74 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Zakład usług Komunalnych i Transportowych Henryk Siwiński
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: 1. Firma „PRZEMYSŁAW” Grażyna Czarnecka; 2. Stanisław Rodowski Przewozy Osób
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 7660001268
7.3.3) Ulica: Boguniewska 8
7.3.4) Miejscowość: Rogoźno
7.3.5) Kod pocztowy: 64-610
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1018294,74 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2024-09-01 do 2025-06-308.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-09-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |