Dostawa sprzętu i wyposażenia w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej w Gminie Nidzica

Gmina Nidzica

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00576276
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00576276/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-12-04 12:04
Lokalizacja
Nidzica, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3957d4b5-6ab0-4c22-94fa-6fc5b0befd30
Identyfikator
9840161572
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Maszyny do pakowania zbiorczego lub jednostkowegoCysterny do transportu wodySyrenySystemy alarmoweRadiotelefonyUrządzenia łączności satelitarnejJednostki prądotwórczeAwaryjne układy energetycznePrzedłużaczeOsuszacze powietrzaSprzęt gaśniczy, ratowniczy i bezpieczeństwaZestawy pierwszej pomocyŁóżka poloweŚpiworyLatarkiMaszyny i aparatura do filtrowania lub oczyszczania wody

Wykonawcy

3 przyznane

"HYDRO - PARTNER" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄLeszno, PL · lot 0
95 900 PLN
WOJCIECH WODNICKIŁódź, PL · lot 3
29 510,16 PLN
WOJCIECH WODNICKIŁódź, PL · lot 5
57 554,26 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00576276 z dnia 2025-12-04

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa sprzętu i wyposażenia w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej w Gminie Nidzica

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Nidzica

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510743640

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Wolności 1

1.5.2.) Miejscowość: Nidzica

1.5.3.) Kod pocztowy: 13-100

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński

1.5.7.) Numer telefonu: 0896250710

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@nidzica.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.nidzica.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-3957d4b5-6ab0-4c22-94fa-6fc5b0befd30

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa sprzętu i wyposażenia w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej w Gminie Nidzica

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3957d4b5-6ab0-4c22-94fa-6fc5b0befd30

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00576276

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-04

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00051980/09/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.2 Dostawa sprzętu i wyposażenia w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej w Gminie Nidzica

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00483944

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: TI.271.16.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 447355,28 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Część 1 – Dostawa urządzenia do paczkowania wody.
Zamówienie obejmuje dostawę urządzenia do paczkowania wody w ilości 1 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z określeniem minimalnych wymagań techniczno-użytkowych został przedstawiony w załączniku do SWZ – Szczegółowy Opis przedmiotu Zamówienia (SOPZ).
Nazwy i kody ze Wspólnego Słownika Zamówień (CPV) opisujące przedmiot zamówienia

4.5.3.) Główny kod CPV: 42921300-1 - Maszyny do pakowania zbiorczego lub jednostkowego

4.5.5.) Wartość części: 168400 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 2 – Dostawa beczkowozu do wody pitnej.
Zamówienie obejmuje dostawę beczkowozu do wody pitnej w ilości 1 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z określeniem minimalnych wymagań techniczno-użytkowych został przedstawiony w załączniku do SWZ – Szczegółowy Opis przedmiotu Zamówienia (SOPZ).

4.5.3.) Główny kod CPV: 34144212-7 - Cysterny do transportu wody

4.5.5.) Wartość części: 40650,41 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 3 – Dostawa syreny alarmowej.
Zamówienie obejmuje dostawę syreny alarmowej w ilości 1 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z określeniem minimalnych wymagań techniczno-użytkowych został przedstawiony w załączniku do SWZ – Szczegółowy Opis przedmiotu Zamówienia (SOPZ).

4.5.3.) Główny kod CPV: 35240000-8 - Syreny

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

35121700-5 - Systemy alarmowe

4.5.5.) Wartość części: 25000 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 4 – Dostawa radiotelefonów i telefonów satelitarnych.
Zamówienie obejmuje dostawę w zakresie jak niżej:
- radiotelefon przenośny w ilości 6 szt.;
- radiotelefon przewoźno-bazowy w ilości 2 szt.;
- telefon satelitarny w ilości 1 szt.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z określeniem minimalnych wymagań techniczno-użytkowych został przedstawiony w załączniku do SWZ – Szczegółowy Opis przedmiotu Zamówienia (SOPZ).

4.5.3.) Główny kod CPV: 32236000-6 - Radiotelefony

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

32531000-4 - Urządzenia łączności satelitarnej

4.5.5.) Wartość części: 27100 PLN

Część 5

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 5 – Dostawa urządzeń elektrycznych i spalinowych.
Zamówienie obejmuje dostawę w zakresie jak niżej:
- pilarka do drewna w ilości 2 szt.;
- pilarka do betonu i stali w ilości 1 szt.;
- osuszacz w ilości 1 szt.;
- agregat prądotwórczy w ilości 1 szt.;
- przedłużacz bębnowy 230/400V w ilości 4 szt.;
- magazyn energii elektrycznej w ilości 1 szt.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z określeniem minimalnych wymagań techniczno-użytkowych został przedstawiony w załączniku do SWZ – Szczegółowy Opis przedmiotu Zamówienia (SOPZ).

4.5.3.) Główny kod CPV: 31122000-7 - Jednostki prądotwórcze

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

31682510-8 - Awaryjne układy energetyczne

31224810-3 - Przedłużacze

39721320-1 - Osuszacze powietrza

4.5.5.) Wartość części: 76194,31 PLN

Część 6

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 6 – Dostawa sprzętu kwatermistrzowskiego i ratunkowego.
Zamówienie obejmuje dostawę w zakresie jak niżej:
- plandeki w ilości 30 szt.;
- latarki w ilości 10 szt.;
- łóżka polowe w ilości 80 szt.;
- śpiwory w ilości 100 szt.;
- zestaw ratownictwa medycznego w ilości 3 szt.;
- apteczka osobista w ilości 6 szt.;
- nosze typu deska w ilości 6 szt.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z określeniem minimalnych wymagań techniczno-użytkowych został przedstawiony w załączniku do SWZ – Szczegółowy Opis przedmiotu Zamówienia (SOPZ).

4.5.3.) Główny kod CPV: 35110000-8 - Sprzęt gaśniczy, ratowniczy i bezpieczeństwa

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

33141623-3 - Zestawy pierwszej pomocy

39522520-8 - Łóżka polowe

39522540-4 - Śpiwory

31521320-3 - Latarki

4.5.5.) Wartość części: 53100 PLN

Część 7

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 7 – Dostawa systemu uzdatniania wody.
Zamówienie obejmuje dostawę systemu uzdatniania wody w ilości 1 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z określeniem minimalnych wymagań techniczno-użytkowych został przedstawiony w załączniku do SWZ – Szczegółowy Opis przedmiotu Zamówienia (SOPZ).

4.5.3.) Główny kod CPV: 42912300-5 - Maszyny i aparatura do filtrowania lub oczyszczania wody

4.5.5.) Wartość części: 56910,57 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 95900,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 110700,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 95900,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: HYDRO PARTNER Sp. z o. o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6972067331

7.3.3) Ulica: Gronowska 4a

7.3.4) Miejscowość: Leszno

7.3.5) Kod pocztowy: 64-100

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-11-14

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 95900,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 45 dni

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

UZASADNIENIE PRAWNE
Zgodnie z art. 255 pkt 7 Pzp Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli wykonawca uchylił się od zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego z uwzględnieniem art. 263 ustawy Prawo zamówień publicznych.

UZASADNIENIE FAKTYCZNE
Oferta Wykonawcy: METALZBYT-HURT Sp. z o. o. z miejscowości Międzyrzecze Dolne, powiat: bielski, województwo: śląskie w dniu 06 listopada 2025 r. została uznana za najkorzystniejszą. Wykonawca w dniu 19 listopada 2025 r. złożył pisemne oświadczenie o uchyleniu się od zawarcia umów na Część 2 i Część 5 zamówienia.
W opisanym powyżej stanie faktycznym, Zamawiający zdecydował o unieważnieniu przedmiotowego postępowania dla Części 2 i Części 5 opierając się na przywołanym przepisie ustawy Pzp.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

UZASADNIENIE PRAWNE
Zgodnie z art. 255 pkt 1 Pzp Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnej oferty.

UZASADNIENIE FAKTYCZNE
Do wyznaczonego terminu na składanie ofert w przedmiotowym postępowaniu dla Części 3 nie złożono ofert.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 29510,16 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 36950,43 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 29510,16 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Wojciech Wodnicki ALMAWO

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7261709675

7.3.3) Ulica: Maltańska 12

7.3.4) Miejscowość: Łodź

7.3.5) Kod pocztowy: 92-730

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-11-14

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 29510,16 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 45 dni

Część 5

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

UZASADNIENIE PRAWNE
Zgodnie z art. 255 pkt 7 Pzp Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli wykonawca uchylił się od zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego z uwzględnieniem art. 263 ustawy Prawo zamówień publicznych.
UZASADNIENIE FAKTYCZNE
Oferta Wykonawcy: METALZBYT-HURT Sp. z o. o. z miejscowości Międzyrzecze Dolne, powiat: bielski, województwo: śląskie w dniu 06 listopada 2025 r. została uznana za najkorzystniejszą. Wykonawca w dniu 19 listopada 2025 r. złożył pisemne oświadczenie o uchyleniu się od zawarcia umów na Część 2 i Część 5 zamówienia.
W opisanym powyżej stanie faktycznym, Zamawiający zdecydował o unieważnieniu przedmiotowego postępowania dla Części 2 i Części 5 opierając się na przywołanym przepisie ustawy Pzp.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 96038,52 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 85942,56 PLN

Część 6

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 6)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 56027,10 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 74319,03 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 57554,26 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Wojciech Wodnicki ALMAWO

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7261709675

7.3.3) Ulica: Maltańska 12

7.3.4) Miejscowość: Łódź

7.3.5) Kod pocztowy: 92-730

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 6)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-02

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 57554,26 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 45 dni

Część 7

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

UZASADNIENIE PRAWNE
Zgodnie z art. 255 pkt 3 Pzp Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
UZASADNIENIE FAKTYCZNE
Do wyznaczonego terminu na składanie ofert na Część 7 wpłynęły dwie oferty. Przed otwarciem ofert, w dniu 28.10.2025 r. Zamawiający poinformował, że na sfinansowanie zamówienia zamierza przeznaczyć kwotę 70 000,00 zł brutto.
Zaoferowana cena dostawy w złożonej ofercie nr 4, która nie podlega odrzuceniu przewyższa kwotę przewidzianą na sfinansowanie zamówienia. W opisanym powyżej stanie faktycznym, Zamawiający nie może dokonać wyboru oferty najkorzystniejszej bez zwiększenia kwoty na sfinansowanie zamówienia do oferty z najniższą ceną.
W opisanym powyżej stanie faktycznym, Zamawiający nie mogąc dokonać wyboru oferty najkorzystniejszej zdecydował o unieważnieniu przedmiotowego postępowania opierając się na przywołanym przepisie ustawy Pzp.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 7)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 194340,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 194340,00 PLN

2025-12-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy