Zaopatrzenie w wodę i odprowadzanie ścieków z nieruchomości stanowiącej własność Gminy Białystok położonej przy ul. Suchowolca 25D w Białymstoku.
Zarząd Mienia Komunalnego w Białymstoku
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00488441
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00488441/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-09-06 12:24
- Lokalizacja
- Białystok, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b8490601-02f9-4bdc-8f3f-f0084df08822
- Identyfikator
- 2030000218
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00488441 z dnia 2024-09-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zaopatrzenie w wodę i odprowadzanie ścieków z nieruchomości stanowiącej własność Gminy Białystok położonej przy ul. Suchowolca 25D w Białymstoku.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Mienia Komunalnego w Białymstoku
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 200241074
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. gen. Józefa Bema 89/1
1.5.2.) Miejscowość: Białystok
1.5.3.) Kod pocztowy: 15-370
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@zmk.bialystok.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zmk.bialystok.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zaopatrzenie w wodę i odprowadzanie ścieków z nieruchomości stanowiącej własność Gminy Białystok położonej przy ul. Suchowolca 25D w Białymstoku.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b8490601-02f9-4bdc-8f3f-f0084df08822
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00488441
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00042379/15/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.10 Zaopatrzenie w wodę i odprowadzenie ścieków - ul. Suchowolca 25D.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Dostawa wody i odprowadzanie ścieków, zamówienie może być realizowane tylko przez jednego wykonawcę, tj. Wodociągi Białostockie Sp. z o.o., ul. Młynowa 52/1, 15-404 Białystok, który jako jedyny podmiot na terenie, na którym zlokalizowany jest obiekt, posiada wyłączność realizacji dostawy wody i odprowadzania ścieków. Zgodnie z powyższym przedmiotowe zamówienie może być świadczone tylko przez ww. wykonawcę z przyczyn technicznych o obiektywnym charakterze (woda i odprowadzanie ścieków odpowiednio poprzez sieć wodociągową i kanalizacyjną może być dostarczana/odprowadzana do/z obiektów zamawiającego wyłącznie przez jednego wykonawcę, właściwego terytorialnie, tzn. działającego na obszarze monopolu naturalnego.
Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie art. 305 pkt 1 w związku z art. 214 ust. 1 pkt 1 litera a) ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych, zwanej dalej także „ustawa Pzp”.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DZ.KK.26.3.61.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 4544,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest:
Zaopatrzenie w wodę i odprowadzanie ścieków z nieruchomości stanowiącej własność Gminy Białystok położonej przy ul. Suchowolca 25D w Białymstoku.
4.5.3.) Główny kod CPV: 41110000-3 - Woda pitna
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
65100000-4 - Usługi przesyłu wody i podobne
90000000-7 - Usługi odbioru ścieków, usuwania odpadów, czyszczenia/sprzątania i usługi ekologiczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 4907,52 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: WODOCIĄGI BIAŁOSTOCKIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5420200122
7.3.3) Ulica: Młynowa 52/1
7.3.4) Miejscowość: Białystok
7.3.5) Kod pocztowy: 15-950
7.3.6.) Województwo: podlaskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-23
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 4907,52 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 48 miesiące
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Termin wykonania zamówienia: umowa zostaje zawarta na czas nieokreślony. Wartość zamówienia oraz umowy została wyliczona na okres 48 miesięcy.| 2024-09-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |