Świadczenie usługi nadzoru inwestorskiego przy realizacji przedsięwzięcia pn. „Odnawialne źródła energii w Gminie Radomsko”

Gmina Radomsko

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00577287
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00577287/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-12-04 14:21
Lokalizacja
Radomsko, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ed76d7b2-bbe4-4b95-a372-77bddc723d93
Identyfikator
7722260671
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi nadzoru budowlanegoNadzór nad robotami budowlanymiUsługi technicznego nadzoru budowlanegoDoradcze usługi inżynieryjne i budowlaneUsługi doradcze w zakresie systemów i doradztwo techniczne

Wykonawcy

1 przyznane

DOROTA LUBASRzeszów, PL · lot 0
182 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00577287 z dnia 2025-12-04

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie usługi nadzoru inwestorskiego przy realizacji przedsięwzięcia pn. „Odnawialne źródła energii w Gminie Radomsko”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Radomsko

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590648209

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Piłsudskiego 34

1.5.2.) Miejscowość: Radomsko

1.5.3.) Kod pocztowy: 97-500

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski

1.5.7.) Numer telefonu: 44 683-27-07

1.5.8.) Numer faksu: 44 685-13-60

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@gmina-radomsko.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.gmina-radomsko.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ed76d7b2-bbe4-4b95-a372-77bddc723d93

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Świadczenie usługi nadzoru inwestorskiego przy realizacji przedsięwzięcia pn. „Odnawialne źródła energii w Gminie Radomsko”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ed76d7b2-bbe4-4b95-a372-77bddc723d93

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00577287

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-04

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00048866/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.3 Nadzór inwestorski przy realizacji "Odnawialnych źródeł energii w Gminie Radomsko"

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Fundusz na rzecz Sprawiedliwej Transformacji Priorytet 9. Fundusze europejskie dla Łódzkiego w transformacji Działanie FELD.09.03 Przestrzeń w transformacji Program Regionalny Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027. Numer umowy: FELD.09.03-IZ.00-0040/23-00

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00521481

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: KZP.271.63.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 166737,56 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi nadzoru inwestorskiego,
w tym doradztwa i nadzoru przy realizacji przedsięwzięcia pn. „Odnawialne źródła energii w gminie Radomsko”, na który składają się następujące zakresy rzeczowe:
1) nadzór inwestorski na realizacji instalacji:
a) Etap 1 zamówienia analogicznie do zakresu wykonawstwa na „Odnawialne źródła energii w Gminie Radomsko - część 1”, który polega na zaprojektowaniu i zrealizowaniu dostawy, montażu i uruchomieniu instalacji fotowoltaicznych – 156 szt., w tym instalacji fotowoltaicznych wraz z magazynami energii elektrycznej – 117 szt.,
b) Etap 2 zamówienia analogicznie do zakresu wykonawstwa na „Odnawialne źródła energii w Gminie Radomsko - część 2”, który polega na zaprojektowaniu i zrealizowaniu dostawy, montażu i uruchomieniu instalacji − pomp ciepła na potrzeby co i cwu – 104 szt.
2) nadzór inwestorski po realizacji w/w instalacji, w ramach którego Wykonawca świadczył będzie usługi nadzoru w okresie gwarancyjnym, jednak nie dłużej niż do 60 miesięcy od daty odbioru końcowego wykonanych instalacji OZE.
Uwaga:
Wykonawca jest zobowiązany koszty nadzoru, o których mowa w pkt 2) do skalkulowania i ujęcia w cenie za realizację poszczególnych zakresów zamówienia, o których mowa w pkt 1) lit. a) i lit. b).
W ramach niniejszego zamówienia nadzór inwestorski obejmuje branżę sanitarną, elektryczną i konstrukcyjno-budowlaną oraz dotyczy zaprojektowania i zrealizowania dostawy, montażu oraz uruchomienia instalacji fotowoltaicznych - 156 kompletów w tym instalacji fotowoltaicznych wraz z magazynami energii elektrycznej – 117 kpl., powietrznych pomp ciepła - 104 komplety. Opis przedmiotu zamówienia wskazujący na zakres realizowanych prac objętych nadzorem inwestorskim zamieszczono na stronie: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-eb5fcdae-eb6a-41f3-a17f-e22b02802134

4.5.3.) Główny kod CPV: 71520000-9 - Usługi nadzoru budowlanego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71247000-1 - Nadzór nad robotami budowlanymi

71631300-3 - Usługi technicznego nadzoru budowlanego

71310000-4 - Doradcze usługi inżynieryjne i budowlane

72220000-3 - Usługi doradcze w zakresie systemów i doradztwo techniczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 182000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 271810,76 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 182000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Dorota Lubas Pro-In-Tech

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 180562008

7.3.3) Ulica: Strzelnicza 20/2

7.3.4) Miejscowość: Rzeszów

7.3.5) Kod pocztowy: 35-103

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-02

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 182000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 7 miesiące

2025-12-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi