„Przebudowa infrastruktury drogowej na terenie Gmin należących do Związku Gmin Dorzecza Wisłoki(4378)”

Związek Gmin Dorzecza Wisłoki

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00488485
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00488485/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-09-06 12:33
Lokalizacja
Jasło, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6411385a-233a-11ef-a500-1a0072d5d2bd
Identyfikator
6851937744
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane

Wykonawcy

6 przyznanych

PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT DROGOWO-MOSTOWYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W JAŚLE38-200 Jasło, PL · lot 0
218 997,32 PLN
PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT DROGOWO-MOSTOWYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W JAŚLE38-200 Jasło, PL · lot 1
258 297,84 PLN
LIGĘZKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄStrzegocice, PL · lot 2
238 848,85 PLN
PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT DROGOWO-MOSTOWYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W JAŚLE38-200 Jasło, PL · lot 3
318 647 PLN
ROAD SYSTEMS JACEK NIEDOJADŁO SPÓŁKA CYWILNASkrzyszów, PL · lot 4
320 000 PLN
LIGĘZKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄStrzegocice, PL · lot 5
311 801,9 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00488485 z dnia 2024-09-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Przebudowa infrastruktury drogowej na terenie Gmin należących do Związku Gmin Dorzecza Wisłoki(4378)”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Związek Gmin Dorzecza Wisłoki

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370400046

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Konopnickiej 82

1.5.2.) Miejscowość: Jasło

1.5.3.) Kod pocztowy: 38-200

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@wisloka.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://wisloka.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-6411385a-233a-11ef-a500-1a0072d5d2bd

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - związek jednostek samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Przebudowa infrastruktury drogowej na terenie Gmin należących do Związku Gmin Dorzecza Wisłoki(4378)”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6411385a-233a-11ef-a500-1a0072d5d2bd

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00488485

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00089647/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Przebudowa infrastruktury drogowej na terenie Gmin należących do Związku Gmin Dorzecza Wisłoki - PGR(w ramach Polski Ład)

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00353422

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZG.BO.271.5.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 1354953,58 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Gmina Biecz – Modernizacja drogi nr 270040K w miejscowości Głęboka o długości 500 mb.
Opis: Zakres zadania obejmuje remont drogi o nawierzchni bitumicznej „Głęboka – Harklowa” w m. Głęboka w km 0+380 – 0+600, w km 0+655-0+945. Zakres obejmuje mechaniczne oczyszczenie bitumu, skropienie nawierzchni asfaltem, położenie siatki przeciwspękaniowej, wykonanie warstwy wiążącej o gr. 4cm, warstwy ścieralnej o gr. 3 cm, udrożnienie rowu oraz uzupełnienie poboczy. Odwodnienie wykonano poprzez nadanie spadków poprzecznych w kierunku poboczy i rowu. Pobocza z kruszywa łamanego (mieszanki) o szer. 50 cm, gr. 7 cm.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dot. części I został określony w dokumentacji technicznej stanowiącej załącznik nr 10a do SWZ: PZT, STWiORB, przedmiar, BIOZ, zgłoszenie wraz z zaświadczeniem.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.5.) Wartość części: 218997,32 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Gmina Kołaczyce – Przebudowa drogi wewnętrznej nr ew. działki 762 w Nawsiu Kołaczyckim
Opis: Zakres zadania obejmuje: wzmocnienie istniejącego podłoża metodą mieszania wgłębnego (remixu) gł. 30 cm z domieszką hydraulicznego spoiwa drogowego w ilości zapewniającej uzy-skanie wytrzymałości na ściskanie R28 = 2,5–5,0 MPa (min. ilość spoiwa 30 kg/m2), wykonanie w-wy podbudowy z kruszywa łamanego 0/31,5mm, gat. I, gr. 15 cm, wykonanie w-wy wiążącej z mieszanek mineralno-bitumicznych AC16W 50/70, KR1-2 gr. 4cm, wykonanie w-wy ścieral-nej z mieszanek mineralno-bitumicznych AC11S 50/70, KR1-2 gr. 4 cm, wykonanie obramo-wania nawierzchni za pomocą krawężników 15x22 cm posadowionych na ławach betonowych z betony C12/15, wystających ponad nawierzchnię 10 cm i 4 cm na zjazdach, od km 0+007,20 do km 0+056,50 (lewostronnych) i od km 0+039,50 do km 0+056,50 (prawostronnych), utwar-dzenie nawierzchni zjazdów kruszywem łamanym 0/31,5mm, gat.I, gr.12 cm, wykonanie kana-lizacji deszczowej na odcinku K1-K4, złożonej z kanałów o średnicy ∅250mm, studni rewizyj-nych o średnicy ∅1000mm, studzienek deszczowych ∅500mm i przykanalików ∅160mm, li-kwidację dwóch studzienek deszczowych, wykonanie zjazdów indywidualnych,.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.5.) Wartość części: 258297,84 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Gmina Osiek Jasielski
1) Przebudowa drogi gminnej wewnętrznej na dz. nr ewid. 241 w km 0+000 – 0+267 na długości 267mb w Zawadce Osieckiej
Opis: Zakres zadania obejmuje: wykonanie korytowania na wymaganą szerokość pod jezdnię i pobocza z odwozem urobku, profilowanie i zagęszczanie podłoża pod warstwy konstrukcyjne, wykonanie dolnej warstwy podbudowy z kruszyw łamanych, wykonanie górnej warstwy podbudowy z mieszanki tłuczniowej z profilowaniem i zagęszczeniem tych warstw pod jezdnię i pobocza. Wyrównanie i wyprofilowanie mieszanką tłuczniową nawierzchni istniejących zjazdów w pasie drogowym w/w drogi

2) Przebudowa drogi gminnej Nr 113644R dz. nr ewid. 149 w km 1+350 - 1+723 na długości 373 w Zawadce Osieckiej
Opis: Zakres zadania obejmuje: wyrównanie, wyprofilowanie i zagęszczenie istniejącej jezdni, wykonanie górnej warstwy podbudowy z mieszanki tłuczniowej, wykonanie nawierzchni bitumicznej w technologii dwuwarstwowej (warstwa wiążąca i ścieralna), uzupełnienie, wyrównanie, wyprofilowanie i utwardzenie poboczy drogi mieszanką tłuczniową oraz wyrównanie i wyprofilowanie mieszanką tłuczniową nawierzchni istniejących zjazdów w pasie drogowym w/w drogi.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.5.) Wartość części: 238848,85 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Gmina Skołyszyn – Modernizacja drogi gminnej Nr 113706R, nr ewid. 318 i 319 Osiedle w kierunku cmentarza w miejscowości Harklowa
Opis: Zakres zadania obejmuje wykonanie: wykonanie frezowania nawierzchni, skropienie lepiszczem, wykonanie bitumicznej nawierzchni z mieszanek mineralno-bitumicznych (warstwa wiążąca grubości 4 cm oraz warstwa ścieralna grubości 3cm), wykonanie poboczy z mieszanki z kruszywa łamanego stabilizowanej mechanicznie, wykonaniu nawierzchni na zjazdach z mieszanek mineralno – bitumicznych (warstwa wiążąca – 4 cm, warstwa ścieralna – 3 cm).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.5.) Wartość części: 318647,00 PLN

Część 5

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Gmina Szerzyny – Przebudowa drogi gminnej nr 200659K Szerzyny Grabina w km 0+000-0+527.
Opis: Zakres zadania obejmuje: cięcie piłą istniejącej nawierzchni na połączeniu z nową na-wierzchnią, frezowanie istniejącej nawierzchni na połączeniu z istniejąca nawierzchnią bitu-miczną, wykonanie warstwy profilującej z betony asfaltowego AC16W śr. gr. 4cm oraz geosiat-ki przeciwspękaniowej o wytrz. na rozciąganie min. 100kn/m w km 0+064-0+127, 0+138-0+183, 0+274-0+287, 0+330-0+380, wykonanie podbudowy zasadniczej z mieszanki niezwią-zanej C90/3 frakcji 0/31,5mm gr. 10cm w km 0+408-0+527, wykonanie warstwy wiążącej z betonu asfaltowego AC16W gr. 5cm, wykonanie nawierzchni z betonu asfaltowego z AC11S gr. 4cm, wykonanie skropienia lepiszczem pod warstwy bitumiczne, ścięcie istniejących zawyżo-nych poboczy i uzupełnienie ich warstwą mieszanki kruszywa C90/3 frakcji 0/31,5 utrwalonych powierzchniowo emulsją asfaltową wraz z grysem, remont przepustu pod koroną drogi w km 0+454, uzupełnienie zjazdów, montaż barier typu SP-05 w obrębie przepustu w km 0+454, wy-konanie umocnienia skarp przepustu brukiem na zaprawie betonowej

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.5.) Wartość części: 320000,00 PLN

Część 6

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Gmina Tarnowiec – Przebudowa drogi gminnej nr 113764R w miejscowości Łubienko wraz z wykonaniem kanalizacji deszczowej.
Opis: Zakres zadania obejmuje: wykonanie stabilizacji cementem, wykonanie warstwy podbu-dowy dolnej z kamienia naturalnego z domieszką kruszywa łamanego, warstwy podbudowy górnej z kamienia łamanej 0-31,5 mm grubości 20 cm, warstwy wyrównawczej (profilowej) z mieszanki mineralno – bitumicznej gr. 4 cm oraz warstwy ścieralnej z mieszanki mineralno – bitumicznej gr. 3 cm. W ramach zadania realizowana będzie kanalizacja deszczowa z rur PVC SN8 średnicy: 200, 250, 315 i 400 mm i studni PE.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.5.) Wartość części: 311801,90 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 218997,32 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 266666,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 218997,32 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Drogowo Mostowych sp. z o.o. w Jaśle

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6851949581

7.3.3) Ulica: Jana Pawła II 30

7.3.4) Miejscowość: Jasło

7.3.5) Kod pocztowy: 38-200

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 218997,32 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 10 miesiące

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 258297,84 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 332892,10 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 258297,84 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Drogowo Mostowych sp. z o.o. w Jaśle

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6851949581

7.3.3) Ulica: Jana Pawła II 30

7.3.4) Miejscowość: Jasło

7.3.5) Kod pocztowy: 38-200

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 258297,84 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 10 miesiące

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 238848,85 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 318480,20 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 238848,85 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Ligęzka sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8722416843

7.3.3) Ulica: Strzegocice 110D

7.3.4) Miejscowość: Strzegocice

7.3.5) Kod pocztowy: 39-223

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 238848,85 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 10 miesiące

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 318647,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 384195,05 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 318647,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Drogowo Mostowych sp. z o.o. w Jaśle

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6851949581

7.3.3) Ulica: Jana Pawła II 30

7.3.4) Miejscowość: Jasło

7.3.5) Kod pocztowy: 38-200

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 318647,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 10 miesiące

Część 5

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 320000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 437788,98 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 320000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ROAD SYSTEMS SC

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9930637452

7.3.3) Ulica: Skrzyszów 15

7.3.4) Miejscowość: Skrzyszów

7.3.5) Kod pocztowy: 33-156

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 5)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 320000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 10 miesiące

Część 6

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 6)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 311801,90 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 500685,46 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 311801,90 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Ligęzka sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8722416843

7.3.3) Ulica: Strzegocice 110D

7.3.4) Miejscowość: Strzegocice

7.3.5) Kod pocztowy: 39-223

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 6)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 311801,90 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 10 miesiące

2024-09-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane