Zakup biletów miesięcznych dla uczniów i dzieci dojeżdżających do placówek oświatowych prowadzonych przez Gminę i położonych na jej terenie na przewozy organizowane przez Wykonawcę.

Gmina Poddębice

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00577653
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00577653/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-12-04 15:09
Lokalizacja
Poddębice, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0a0649bc-6370-4e4c-ba69-5e98117401f8
Identyfikator
8281355100
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie transportu drogowego

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACJI SAMOCHODOWEJ ŁĘCZYCA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŁęczyca, PL · lot 0
737 040 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00577653 z dnia 2025-12-04

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Zakup biletów miesięcznych dla uczniów i dzieci dojeżdżających do placówek oświatowych prowadzonych przez Gminę i położonych na jej terenie na przewozy organizowane przez Wykonawcę.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Poddębice

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 730934387

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Łódzka 17/21

1.5.2.) Miejscowość: Poddębice

1.5.3.) Kod pocztowy: 99-200

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki

1.5.7.) Numer telefonu: (43) 678-25-80,

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@poddebice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://poddebice.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1199804

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup biletów miesięcznych dla uczniów i dzieci dojeżdżających do placówek oświatowych prowadzonych przez Gminę i położonych na jej terenie na przewozy organizowane przez Wykonawcę.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0a0649bc-6370-4e4c-ba69-5e98117401f8

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00577653

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-04

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00044829/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.2 Dowożenie uczniów do szkół i oddziałów przedszkolnych z terenu Gminy Poddębice

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00493390

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IGKM.271.18.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 794425,52 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zakup biletów miesięcznych dla uczniów szkół podstawowych oraz przedszkolaków 5-cio i 6-cio letnich na przewozy realizowane przez Wykonawcę w ramach przewozów regularnych na terenie Gminy Poddębice.
Usługa realizowana będzie poprzez zakup przez Zamawiającego od Wykonawcy imiennych biletów miesięcznych, wystawianych na podstawie list dzieci dojeżdżających sporządzanych przez Zamawiającego w porozumieniu z dyrektorami placówek oraz opiekunem autobusu, na przewozy organizowane w ramach przewozów regularnych, zgodnie z art. 4 pkt. 7 ustawy z dnia 6 września 2001 r. o transporcie drogowym („pkt 7 przewóz regularny - publiczny przewóz osób i ich bagażu w określonych odstępach czasu i określonymi trasami, na zasadach określonych w ustawie i w ustawie z dnia 15 listopada 1984 r. - Prawo przewozowe„), autobusami kursowymi na istniejących liniach komunikacyjnych, zgodnie z opracowanym (z uwzględnieniem danych przedstawionych w załączniku nr 14 do SWZ) przez Wykonawcę rozkładem jazdy, podanym do publicznej wiadomości (m.in. na przystankach autobusowych).
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik Nr 12 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 737040,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 762200,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 737040,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PKS Łęczyca Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5070012235

7.3.3) Ulica: Belwederska 7A

7.3.4) Miejscowość: Łęczyca

7.3.5) Kod pocztowy: 99-100

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 737040,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-12-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi