Zakup wraz z dostawą szaf teleinformatycznych, zasilaczy awaryjnych z akumulatorem zewnętrznym (UPS)oraz liczników energii elektrycznej.
MAZOWIECKI URZĄD WOJEWÓDZKI W WARSZAWIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00577989
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00577989/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-12-04 21:40
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b6a83a04-4666-4d03-ae7b-5a0f34dc2caf
- Identyfikator
- 5251008875
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00577989 z dnia 2025-12-04 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup wraz z dostawą szaf teleinformatycznych, zasilaczy awaryjnych z akumulatorem zewnętrznym (UPS)oraz liczników energii elektrycznej.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MAZOWIECKI URZĄD WOJEWÓDZKI W WARSZAWIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013272620
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Bankowy 3/5
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-950
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetarg@mazowieckie.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.mazowieckie.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b6a83a04-4666-4d03-ae7b-5a0f34dc2caf1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup wraz z dostawą szaf teleinformatycznych, zasilaczy awaryjnych z akumulatorem zewnętrznym (UPS)oraz liczników energii elektrycznej.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b6a83a04-4666-4d03-ae7b-5a0f34dc2caf
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00577989
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-04
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00129748/21/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.31 Zakup wraz z dostawą szaf teleinformatycznych, zasilaczy awaryjnych z akumulatorem zewnętrznym (UPS) oraz liczników energii elektrycznej.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00535630
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BOU-V.272.53.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą fabrycznie nowego sprzętu
niezbędnego do przygotowania stacji retransmisyjnych, w tym: szaf teleinformatycznych wewnętrznych 19” - 35 szt.; szaf teleinformatycznych zewnętrznych 19” - 7 szt.; UPS wraz z akumulatorem - 42 szt.; liczników energii elektrycznej - 42 szt.
4.5.3.) Główny kod CPV: 31213300-5 - Szafy kablowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
31154000-0 - Bezprzestojowe źródła energii
30236000-2 - Różny sprzęt komputerowy
38551000-2 - Liczniki energii
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu nie złożono żadnej oferty.| 2025-12-04 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |