„Zabezpieczenie ruin zamku na Melsztynie - etap VII"
GMINA ZAKLICZYN
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00488636
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00488636/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-09-06 13:07
- Lokalizacja
- Zakliczyn, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-96e63d49-e2c6-4d41-a51e-a8e62eb86d50
- Identyfikator
- 8691013238
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00488636 z dnia 2024-09-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Zabezpieczenie ruin zamku na Melsztynie - etap VII"
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA ZAKLICZYN
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 851660967
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: RYNEK 32
1.5.2.) Miejscowość: Zakliczyn
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-840
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@zakliczyn.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zakliczyn.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.zakliczyn.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Zabezpieczenie ruin zamku na Melsztynie - etap VII"2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-96e63d49-e2c6-4d41-a51e-a8e62eb86d50
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00488636
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00002504/11/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.14 Zabezpieczenie ruin zamku na Melsztynie - etap VII
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00418167
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: UM-III.271.ZP.11.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są roboty, których zakres obejmuje prace budowlano-konserwatorskie polegające na odtworzeniu muru przypory od 7,60 m do 16,20 m (m. in. ściany z cegieł, tynki renowacyjne, spoinowanie fugą renowacyjną, montaż gzymsu, obróbki z blachy) oraz wykonanie elementów żelbetowych (m. in. rdzeń żelbetowy, schody żelbetowe, betonowanie płyty stropowej
i wieńca, belki żelbetowe).
Zadanie dofinansowane jest ze środków Rządowego Programu Odbudowy Zabytków oraz ze środków Województwa Małopolskiego w ramach konkursu „Ochrona zabytków Małopolski 2024”
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera OPZ (zał. nr 10 do SWZ), projekt budowlany, szczegółowa specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych, przedmiar robót, zmiana decyzji o pozwoleniu na budowę Nr 369/2022 z dnia 12.04.2022 r., pozwolenie konserwatorskie nr 483 z dnia 20.10.2021 r., pozwolenie konserwatorskie nr 62 z dnia 24.02.2022 r., decyzja nr 234/2023 z dnia 26.10.2023 r. zmieniająca pozwolenie konserwatorskie nr 62 stanowiące załączniki do niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia, zwanej dalej „SWZ” (załącznik nr 5, 6, 7, 8, 9)
Przedmiar robót ma charakter wyłącznie pomocniczy, a ofertę należy sporządzić na podstawie dokumentacji projektowej, stanowiącej komplet łącznie ze specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót oraz innymi dokumentami powiązanymi z realizacją przedmiotowego zadania.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 637489,91 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 922745,48 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 637489,91 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Handlowa LIPIŃSKI sc M.Lipiński K.Tytko- Lipińska
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6751386345
7.3.3) Ulica: Bobrowskiego
7.3.4) Miejscowość: Kraków
7.3.5) Kod pocztowy: 31-552
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-16
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 637489,91 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-12-03| 2024-09-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |