Dostawa oleju opałowego lekkiego na sezon grzewczy 2024/2025 do jednostek organizacyjnych Gminy Słupno
GMINA SŁUPNO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00488684
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00488684/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-09-06 13:15
- Lokalizacja
- Słupno, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0738d2d9-802a-4141-bf70-9120b0a9b0f1
- Identyfikator
- 7743213464
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00488684 z dnia 2024-09-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa oleju opałowego lekkiego na sezon grzewczy 2024/2025 do jednostek organizacyjnych Gminy Słupno
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA SŁUPNO
1.3.) Oddział zamawiającego: Wójt Gminy Słupno
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 611015997
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Miszewska 8A
1.5.2.) Miejscowość: Słupno
1.5.3.) Kod pocztowy: 09-472
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL923 - Płocki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@slupno.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ugslupno.bip.org.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-0738d2d9-802a-4141-bf70-9120b0a9b0f11.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa oleju opałowego lekkiego na sezon grzewczy 2024/2025 do jednostek organizacyjnych Gminy Słupno2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0738d2d9-802a-4141-bf70-9120b0a9b0f1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00488684
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00034083/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.5 Dostawa oleju opałowego lekkiego na sezon grzewczy 2024/2025 do jednostek organizacyjnych Gminy Słupno
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00409475
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SZP.271.1.12.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa oleju opałowego lekkiego na sezon grzewczy 2024/2025 do jednostek organizacyjnych w gminie Słupno.
Zamawiający szacuje zużycie maksymalnej ilości 26 000 litrów - jest to liczba, którą Wykonawcy winni uwzględnić przy obliczeniu ceny oferty, ale służy ona wyłącznie do porównania ofert pod względem sposobu obliczenia ceny jednostkowej. Faktyczna ilość zrealizowanych usług będzie zależna od potrzeb Zamawiającego, a określenie maksymalnej nieprzekraczalnej ilości nie może - w razie mniejszych potrzeb - być podstawą roszczeń ze strony Wykonawcy. Docelowa ilość oleju opałowego w okresie umownym nie jest możliwa do określenia w sposób ścisły, gdyż jest zależna od warunków meteorologicznych, niezależnych od Zamawiającego. Dostawa zlecana będzie sukcesywnie. Dostawy cząstkowe - w tym ilość litrów dostarczanego oleju opałowego - uruchamiane będą każdorazowo stosownie do bieżących potrzeb Zamawiającego na podstawie jego jednostronnych dyspozycji składanych w formie telefonicznej, faksem lub e-mailem w ciągu maksymalnie 24 godzin od chwili złożonego Wykonawcy zamówienia. Dostawca dowiezie olej opałowy do wyznaczonych przez Zamawiającego miejsc na terenie gminy Słupno własnym transportem i na własny koszt oraz wyładuje go do zbiorników. Odbiór oleju opałowego będzie się odbywał przez osobę reprezentująca Zamawiającego, zgodnie z odczytem urządzeń pomiarowych posiadających aktualna legalizację, zainstalowanych na pojazdach Wykonawcy. Olej opałowy będzie dostarczany z zachowaniem wszystkich obowiązujących przepisów regulujących przewóz materiałów niebezpiecznych przez osoby posiadające wymagane przepisami uprawnienia. Dostawy winny być realizowane cysternami z legalizowanymi przepływomierzami. Do każdej partii dostawy winien być dołączony atest.
Olej opałowy będący przedmiotem zamówienia musi spełniać wymagania określone przez Polska Normę PN-C-96024:2011 oraz posiadać następujące parametry techniczne:
a. Wartość opałowa nie mniej niż 42,60 MJ/kg
b. Gęstość w temperaturze 15 0C - nie wyższa niż 0,860 g/ ml
c. Temperatura zapłonu - nie mniej niż 56 0C
d. Lepkość kinematyczna w temp. 20 0C – maksymalnie 6 mm2/s
e. Skład frakcyjny : do temp. 2500C destyluje – nie więcej niż 65%, do temp. 3500C destyluje f. nie mniej niż 85%
g. Temperatura płynięcia – maksymalnie -200C
Pozostałość po koksowaniu w 10% pozostałości destylacyjnej – maksymalnie 0,3% (m/m)
h. Zawartość siarki - maksymalnie 0,10%(m/m)
i. Zawartość wody – maksymalnie 200 mg/kg
j. Zawartość zanieczyszczeń stałych – maksymalnie 24 mg/kg
k. Pozostałość po spopieleniu – maksymalnie 0,01%(m/m)
l. Barwa: czerwona
2. (CPV) - 09135100-5 – olej opałowy.
3. Projektowane postanowienia umowy zawiera Dział II.
4.5.3.) Główny kod CPV: 09135100-5 - Olej opałowy
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 119988,96 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 127600,20 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 119988,96 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TERM-OIL Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7962880746
7.3.3) Ulica: ul. Ofiar Firleja 7
7.3.4) Miejscowość: Radom
7.3.5) Kod pocztowy: 26-600
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-08
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 119988,96 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 8 miesiące
| 2024-09-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |