Dostawa używanego średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego

STOWARZYSZENIE OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W BRACIEJÓWCE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00579348
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00579348/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-12-05 12:07
Lokalizacja
Braciejówka, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-219f32b5-0ee2-43ad-8068-9688c57a48b8
Identyfikator
6371886142
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Wozy strażackie

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00579348 z dnia 2025-12-05

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa używanego średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: STOWARZYSZENIE OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W BRACIEJÓWCE

1.3.) Oddział zamawiającego: Ochotnicza Straż Pożarna w Braciejówce

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 357090446

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 86

1.5.2.) Miejscowość: Braciejówka

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-300

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: OSP.Braciejowka@wp.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.facebook.com/share/19MadHhs1i/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-219f32b5-0ee2-43ad-8068-9688c57a48b8

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Ochotnicza Straż Pożarna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Ochrona przeciwpożarowa

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa używanego średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-219f32b5-0ee2-43ad-8068-9688c57a48b8

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00579348

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-05

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00559552

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa używanego średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego

Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia, który stanowi załącznik nr 1a do niniejszego SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 34144210-3 - Wozy strażackie

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Jedyna złożona oferta w postępowaniu podlegała odrzuceniu na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 2 lit c ustawy Pzp
2025-12-05 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy