Odbetonowanie przestrzeni między blokami mieszkalnymi
Gmina Miasto Rzeszów - Urząd Miasta Rzeszowa
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00488703
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00488703/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-09-06 13:19
- Lokalizacja
- Rzeszów, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ebcb66e0-99cb-4265-9e39-454b526eb2c5
- Identyfikator
- 8133734188
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00488703 z dnia 2024-09-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Odbetonowanie przestrzeni między blokami mieszkalnymi
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Rzeszów - Urząd Miasta Rzeszowa
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000650614
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 1
1.5.2.) Miejscowość: Rzeszów
1.5.3.) Kod pocztowy: 35-064
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@erzeszow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.erzeszow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ebcb66e0-99cb-4265-9e39-454b526eb2c51.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Odbetonowanie przestrzeni między blokami mieszkalnymi2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ebcb66e0-99cb-4265-9e39-454b526eb2c5
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00488703
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Podmiot dofinansowujący: Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej Projekt/program (nazwa): Rozwój zielonej infrastruktury i odbetonowanie powierzchni uszczelnionych w Rzeszowie / Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021‐2027 Numer identyfikacyjny projektu/programu FENX.01.05-IW.01-0004/232.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00449265
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP-A.271.68.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest rewitalizacja i zagospodarowanie terenów przy blokach: na ul. Legionów 16-18 na dz. ew.437 obr.214; ul. Bohaterów Wester-platte 3-5 na dz.ew. 1865/2 obr.207; ul. Bohaterów Westerplatte 5-7 na dz. ew. 1868/2 obr. 207; ul. Marii Skłodowskiej-Curie 2 na dz. ew.1642 obr.207;
ul. Hetmańskiej 14-16 na dz. ew.1448/8 obr.207. Polegająca na rozszczelnie-niu powierzchni utwardzonej w celu zachowania bioróżnorodności, zapobie-gania szybkiemu nagrzewaniu powierzchni oraz umożliwienia odpływu wód opadowych i roztopowych w głąb ziemi. Celem jest odbetonowanie przestrzeni na rzecz terenów zielonych, w ramach projektu współfinansowanego FENX 2021-2027.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
43325000-7 - Wyposażenie parków i placów zabaw
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający stwierdził, że cena oferty najkorzystniejszej spośród ofert niepodlegających odrzuceniu przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zgodnie z informacją o kwocie przeznaczonej na sfinansowanie zamówienia z dnia 23 sierpnia 2024 r., Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia kwotę brutto w wysokości 586 621,00 zł.Ponieważ w przedmiotowym postępowaniu cena najkorzystniejszej oferty przekracza możliwości finansowe Zamawiającego, a Zamawiający nie może zwiększyć środków na sfinansowanie zamówienia, dlatego zasadne jest unieważnienie po-stępowania na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Pzp.
| 2024-09-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |