Sukcesywne dostawy energii elektrycznej dla SPZOZ w Wieluniu w okresie od 1 stycznia 2026r. do 31 marca 2026 r.

SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W WIELUNIU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00579917
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00579917/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-12-05 13:25
Lokalizacja
Wieluń, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-671654c5-9cd4-40cd-a752-344ee20bfeeb
Identyfikator
8321789610
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Elektryczność

Wykonawcy

1 przyznane

PGE OBRÓT SPÓŁKA AKCYJNARzeszów, PL · lot 0
253 380 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00579917 z dnia 2025-12-05

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Sukcesywne dostawy energii elektrycznej dla SPZOZ w Wieluniu w okresie od 1 stycznia 2026r. do 31 marca 2026 r.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W WIELUNIU

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000310143

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Szpitalna 16

1.5.2.) Miejscowość: Wieluń

1.5.3.) Kod pocztowy: 98-300

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@szpital-wielun.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpital-wielun.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Sukcesywne dostawy energii elektrycznej dla SPZOZ w Wieluniu w okresie od 1 stycznia 2026r. do 31 marca 2026 r.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-671654c5-9cd4-40cd-a752-344ee20bfeeb

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00579917

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-05

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00057139/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.4 Sukcesywne dostawy energii elektrycznej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00545164

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Art. 305 ust. 2 ustawy Pzp w zw. z art. 214 ust.1 pkt 1) oraz 214 ust. 1 pkt 5). Zamówienie udzielane jest w trybie z wolnej ręki z uwagi na fakt, że z przyczyn technicznych o obiektywnym charakterze, o obiektywnej wyłączności lub związanych z ochroną praw wyłącznych przedmiot zamówienia może być wykonany tylko przez jednego wykonawcę. Zamówienie udzielane jest w celu zabezpieczenia dostaw energii dla szpitala do czasu rozstrzygnięcia postępowania prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego. Postępowanie prowadzone jest przez pełnomocnika Zamawiającego - VOLTRA SA w ramach grupy zakupowej nr 157/2025.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SPZOZ.ZP.2.24.242.30.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Sukcesywne dostawy energii elektrycznej dla SPZOZ w Wieluniu w okresie od 1 stycznia 2026r. do 31 marca 2026 r w celu zabezpieczenia dostaw energii dla szpitala do czasu rozstrzygnięcia postępowania prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 09310000-5 - Elektryczność

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PGE Obrót SA

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8130268082

7.3.4) Miejscowość: Rzeszów

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-03

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 253380,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

2025-12-05 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy