zakup odczynników i zestawów do biologii molekularnej
Państwowy Instytut Weterynaryjny - Państwowy Instytut Badawczy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00488789
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00488789/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-09-06 13:36
- Lokalizacja
- Puławy, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1674f0ec-d1e2-4718-9ed9-431814212fb2
- Identyfikator
- 7160010761
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00488789 z dnia 2024-09-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
zakup odczynników i zestawów do biologii molekularnej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Państwowy Instytut Weterynaryjny - Państwowy Instytut Badawczy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000080252
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Al. Partyzantów 57
1.5.2.) Miejscowość: Puławy
1.5.3.) Kod pocztowy: 24-100
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@piwet.pulawy.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.piwet.pulawy.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
weterynaria
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
zakup odczynników i zestawów do biologii molekularnej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1674f0ec-d1e2-4718-9ed9-431814212fb2
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00488789
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
W postępowaniu prowadzonym uprzednio w trybie przetargu nieograniczonego na dostawy
o wartości zamówienia przekraczającej progi unijne nie złożono żadnej oferty.
Zamawiający ogłosił postepowanie w trybie przetargu nieograniczonego zamieszczając je
na Platformie eNotices - identyfikator postepowania 1618d1ba-50a5-49f4-b1c7-7bb5de9fe0a7.
Strona 2/3
Postępowanie było prowadzone na platformie zakupowej https://piwet.ezamawiajacy.pl. Z uwagi na fakt, że zamawiający nie zmienia warunków ustalonych w pierwotnym postępowaniu zastosowanie trybu zamówienia z uwagi na wskazaną powyżej przesłankę jest możliwe.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DZ-23/93/24/1
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
poz. 1 – Zestaw służący do kontroli jakości RNA (RIN) przy minimalnym zużyciu próbki (1ul) kompatybilny z systemem Bioanalyzer 2100 firmy Agilent zawierajacy 25 chipów mikroprzepływowych, odczynniki i materiały eksploatacyjne, które wystarczają na 300 próbek; typ badania RNA 6000 Nano, o zakresie stężenia badanej próbki 5-500 ng/µL.
wymagana ilość – 1
Poz. 2 - Marker długości fragmentów RNA (drabinka), wykorzystywany z zestawem RNA 6000 Nano do oznaczania integralności RNA za pomocą Bioanalyzera (w zakresie 5 - 500 ng/μL dla całkowitego RNA; 25 - 250 ng/μL dla mRNA)
wymagana ilość – 1
Poz. 3 - Zestaw służący do kontroli jakości RNA (RIN) przy minimalnym zużyciu próbki (1ul) kompatybilny z systemem Bioanalyzer 2100 firmy Agilent; zawierający odczynniki, które wystarczają na 300 próbek; typ badania RNA 6000 Nano, o zakresie stężenia badanej próbki 5-500 ng/µL.
wymagana ilość – 2
Poz. 4 - Kryterium równoważności: Zestaw służący do znakowania RNA, pozwalający na przeprowadzenie reakcji przy niskich stężeniach badanego RNA - nawet 10 ng na reakcję; zawierający wodę wolną od nukleaz, T7 promoter starter, 5X bufor do syntezy cDNA, 0.1 M DTT, mieszankę 10 mM deoksyrybonukleotydów, AffinityScript RT RNase Block Mix, mieszankę trifosforanów nukleozydów (NTPs), 5X bufor do transkrypcji oraz T7 polimerazę RNA. Zestaw musi być kompatybilny z RNA Spike-In Kits oraz Gene Expression Hybridization Kit firmy Agilent.
Wymagana ilość: 1
4.5.3.) Główny kod CPV: 33696300-8 - Odczynniki chemiczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Altium International Sp. z o.o.,
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5262369186,
7.3.3) Ulica: Puławska 303
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 02-785
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-03
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 23005,43 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-12-31| 2024-09-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |