Usługi weterynaryjne dla Ogrodu Zoologicznego im. Stefana Milera w Zamościu oraz Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Zamościu i w ramach Programu opieki nad bezdomnymi zwierzętami w 2026 roku.
Ogród Zoologiczny im. Stefana Milera w Zamościu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00580172
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00580172/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-12-05 13:59
- Lokalizacja
- Zamość, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-eb9fd8f1-27e0-4816-a6ba-2a8a1809733c
- Identyfikator
- 9222697472
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi weterynaryjne
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00580172 z dnia 2025-12-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługi weterynaryjne dla Ogrodu Zoologicznego im. Stefana Milera w Zamościu oraz Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Zamościu i w ramach Programu opieki nad bezdomnymi zwierzętami w 2026 roku.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Ogród Zoologiczny im. Stefana Milera w Zamościu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 950183539
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Szczebrzeska 12
1.5.2.) Miejscowość: Zamość
1.5.3.) Kod pocztowy: 22-400
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski
1.5.7.) Numer telefonu: 502 444 570
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: patrycja.karska83@o2.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zoo.zamosc.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zoo-zamosc.ezamawiajacy.pl/pn/zoo-zamosc/demand/248351/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Usługi weterynaryjne dla Ogrodu Zoologicznego im. Stefana Milera w Zamościu oraz Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Zamościu i w ramach Programu opieki nad bezdomnymi zwierzętami w 2026 roku.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-eb9fd8f1-27e0-4816-a6ba-2a8a1809733c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00580172
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00541289
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DZH.270.1.2025.JKR
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Usługi weterynaryjne dla Ogrodu Zoologicznego im. Stefana Milera w ZamościuUsługi weterynaryjne dla Ogrodu Zoologicznego im. Stefana Milera w Zamościu
4.5.3.) Główny kod CPV: 85200000-1 - Usługi weterynaryjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
85200000-1 - Usługi weterynaryjne
4.5.5.) Wartość części: 46790,4 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
usługi weterynaryjne dla Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Zamościuusługi weterynaryjne dla Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Zamościu
4.5.3.) Główny kod CPV: 85200000-1 - Usługi weterynaryjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
85200000-1 - Usługi weterynaryjne
4.5.5.) Wartość części: 55892,33 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
usługi weterynaryjne w ramach Programu opieki nad bezdomnymi zwierzętamiusługi weterynaryjne w ramach Programu opieki nad bezdomnymi zwierzętami
4.5.3.) Główny kod CPV: 85200000-1 - Usługi weterynaryjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
85200000-1 - Usługi weterynaryjne
4.5.5.) Wartość części: 130682,56 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
brak ofert
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
brak ofert
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
wszystkie złożone oferty podlegały odrzuceniu
| 2025-12-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |