Bieżące utrzymanie dróg i chodników z prefabrykatów betonowych na terenie miasta Giżycka.

Gmina Miejska Giżycko

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00580237
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00580237/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-12-05 14:10
Lokalizacja
Giżycko, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e4849615-9b39-4fa9-926c-4b78f3381fb0
Identyfikator
8451951457
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie konserwacji drógRoboty w zakresie naprawy drógFundamentowanie drógRoboty w zakresie nawierzchni drógWymiana nawierzchni drogowejRoboty budowlane w zakresie dróg dojazdowychWymiana nawierzchniRoboty w zakresie nawierzchni ulicRoboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszychRoboty budowlane w zakresie dróg pieszych

Wykonawcy

1 przyznane

ARTUR COKGajewo, PL · lot 0
360 906,6 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00580237 z dnia 2025-12-05

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Bieżące utrzymanie dróg i chodników z prefabrykatów betonowych na terenie miasta Giżycka.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miejska Giżycko

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 790671171

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Aleja 1 Maja 14

1.5.2.) Miejscowość: Giżycko

1.5.3.) Kod pocztowy: 11-500

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL623 - Ełcki

1.5.7.) Numer telefonu: 798 617 743

1.5.8.) Numer faksu: +4887 428 52 41

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@gizycko.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.gizycko.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1198464

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Bieżące utrzymanie dróg i chodników z prefabrykatów betonowych na terenie miasta Giżycka.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e4849615-9b39-4fa9-926c-4b78f3381fb0

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00580237

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-05

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00045651/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.23 Bieżące utrzymanie dróg i chodników z prefabrykatów betonowych na terenie miasta Giżycka.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00487404

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.33.2025.MS

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 310850,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest zadanie pn.: „Bieżące utrzymanie dróg i chodników z prefabrykatów betonowych na terenie miasta Giżycka”.
2. Podstawowy zakres robót obejmuje remonty cząstkowe nawierzchni z materiałów rozbiórkowych i z materiałów nowych, a w szczególności:
a) roboty remontowe z płyt drogowych; z płyt betonowych 35x35 cm; z kostki betonowej z uzupełnieniem nierówności podbudowy z mieszanki kruszywa naturalnego z kruszywem łamanym w ilości 50 %, rozścielenie warstwy mieszanki wraz z zagęszczeniem gr. 10 cm dla nawierzchni dla ruchu pieszych i gr. 20 cm (tj. 2 x 10 cm) pod nawierzchnie obciążone ruchem KR 1-KR 2,
b) roboty polegające na wykonaniu nawierzchni z kostki betonowej po wcześniejszym wykonaniu koryta; przygotowaniu podłoża; wykonaniu podbudowy z mieszanki kruszywa naturalnego
z kruszywem łamanym w ilości 50%, rozścielenie warstwy mieszanki wraz z zagęszczeniem gr.10 cm dla nawierzchni dla ruchu pieszych i gr. 20 cm pod nawierzchnie obciążone ruchem KR 1-KR 2,
c) roboty związane z wykonaniem podbudowy z mieszanki kruszywa naturalnego z kruszywem łamanym w ilości 50 %, rozścielenie warstwy mieszanki wraz z zagęszczeniem gr.10 cm dla nawierzchni dla ruchu pieszych i gr. 20 cm (tj. 2 x 10 cm) pod nawierzchnie obciążone ruchem KR 1-KR 2,
d) roboty remontowe polegające na wyrównaniu linii obrzeży z uzupełnieniem podsypki cementowo-piaskowej lub linii krawężników z uzupełnieniem ławy betonowej z betonu C 8/10 z oporem lub na wymianie uszkodzonych prefabrykatów na inne pochodzące z rozbiórki i innych robót drogowych przy nawierzchniach z prefabrykatów betonowych lub kostki kamiennej.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zgodnie z Załącznikiem nr 8 do SWZ Opis przedmiotu zamówienia i Załącznikiem nr 9 do SWZ Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych (SST).
4. Warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 6 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233141-9 - Roboty w zakresie konserwacji dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

45233320-8 - Fundamentowanie dróg

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45233223-8 - Wymiana nawierzchni drogowej

45233226-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg dojazdowych

45233251-3 - Wymiana nawierzchni

45233252-0 - Roboty w zakresie nawierzchni ulic

45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych

45233260-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg pieszych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 360906,60 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 489958,20 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 360906,60 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Artur Cok Artes

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8451410371

7.3.3) Ulica: ul. Chabrowa 5 Gajewo

7.3.4) Miejscowość: Giżycko

7.3.5) Kod pocztowy: 11-500

7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-11-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 360906,60 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 365 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-12-05 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane