Modernizacja budynku do przechowywania sprzętu ochrony ludności i obrony cywilnej Gminy Nowogard polegająca na wymianie pokrycia dachowego i wymianie bram garażowych

GMINA NOWOGARD

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00581338
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00581338/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-12-08 08:00
Lokalizacja
Nowogard, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-952feccd-e4fc-4a7b-985c-4fc483c94804
Identyfikator
8590012007
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze

Wykonawcy

1 przyznane

KDI Sp. z o.o.Szczecin, PL · lot 0
369 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00581338 z dnia 2025-12-08

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja budynku do przechowywania sprzętu ochrony ludności i obrony cywilnej Gminy Nowogard polegająca na wymianie pokrycia dachowego i wymianie bram garażowych

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA NOWOGARD

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 811684278

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Plac Wolności 1

1.5.2.) Miejscowość: Nowogard

1.5.3.) Kod pocztowy: 72-200

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL428 - Szczeciński

1.5.7.) Numer telefonu: 513201351

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@nowogard.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.nowogard.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1203584

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja budynku do przechowywania sprzętu ochrony ludności i obrony cywilnej Gminy Nowogard polegająca na wymianie pokrycia dachowego i wymianie bram garażowych

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-952feccd-e4fc-4a7b-985c-4fc483c94804

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00581338

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00672688/21/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.18 Modernizacja budynku do przechowywania sprzętu ochrony ludności i obrony cywilnej Gminy Nowogard polegająca na wymianie pokrycia dachowego i wymianie bram garażowych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00502845

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WZP.271.33.2025.AA.MT

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 224338,24 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie będzie realizowane na nieruchomości oznaczonej w ewidencji gruntów i budynków, jako działka o Nr: 228/5 obr. 3 m. Nowogard; województwo zachodniopomorskie; powiat goleniowski.
Przedmiotem zamówienia jest:
a) rozbiórka dachu krytego eternitem na budynku garażowym o pow. ok. 402.73 m2,
b) położenie nowego pokrycia dachowego z blachy trapezowej,
c) wymiana łacenia,
d) demontaż zużytych i montaż nowych rynien i rur spustowych,
e) demontaż istniejących drewnianych bram garażowych 4 szt.
f) montaż nowych bram garażowych segmentowych automatycznych 4 szt. wraz z doprowadzeniem niezbędnej instalacji elektrycznej do sterowania bram
g) wymiana instalacji odgromowej na obiekcie,
h) utylizacja i wywóz gruzu,.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 369000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 369000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 369000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: KDI Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 8213208448

7.3.3) Ulica: KRZYWOUSTEGO, 1/2

7.3.4) Miejscowość: Szczecin

7.3.5) Kod pocztowy: 70-244

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-05

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 369000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-12-23

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-12-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane