SPECJALISTYCZNE USŁUGI OPIEKUŃCZE DLA OSÓB Z ZABURZENIAMI PSYCHICZNYMI DLA MIESZKAŃCÓW GMINY BĄDKOWO NA 2026 ROK

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Bądkowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00581533
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00581533/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-12-08 08:48
Lokalizacja
Bądkowo, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-bfd1ad5d-0266-444b-8771-f471c4c5a0b6
Identyfikator
8911413917
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi opieki społecznej nieobejmujące miejsc noclegowychUsługi opieki społecznej dla osób niepełnosprawnych

Wykonawcy

1 przyznane

Terapia i edukacja Ewa KasprzewskaWłocławek, PL · lot 0
329 448 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00581533 z dnia 2025-12-08

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
SPECJALISTYCZNE USŁUGI OPIEKUŃCZE DLA OSÓB Z ZABURZENIAMI PSYCHICZNYMI DLA MIESZKAŃCÓW GMINY BĄDKOWO NA 2026 ROK

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Bądkowie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 341571589

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Włocławska 82a

1.5.2.) Miejscowość: Bądkowo

1.5.3.) Kod pocztowy: 87-704

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL619 - Włocławski

1.5.7.) Numer telefonu: 542724100, wew. 31

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: poczta@gopsbadkowo.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: gopsbadkowo.rbip.mojregion.info

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-bfd1ad5d-0266-444b-8771-f471c4c5a0b6

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Pomoc społeczna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

SPECJALISTYCZNE USŁUGI OPIEKUŃCZE DLA OSÓB Z ZABURZENIAMI PSYCHICZNYMI DLA MIESZKAŃCÓW GMINY BĄDKOWO NA 2026 ROK

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bfd1ad5d-0266-444b-8771-f471c4c5a0b6

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00581533

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00676859/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.2 SPECJALISTYCZNE USŁUGI OPIEKUŃCZE DLA OSÓB Z ZABURZENIAMI PSYCHICZNYMI DLA MIESZKAŃCÓW GMINY BĄDKOWO NA 2026 ROK

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00523069

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: GOPS.270.2.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 330632,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest prowadzenie usług przez pedagoga specjalnego, psychologa, logopedę, fizjoterapeutę i terapeutę integracji sensorycznej w ramach specjalistycznych usług opiekuńczych dla osób z zaburzeniami psychicznymi, o których mowa w art. 3 pkt 1 lit. a,b,c, ustawy z dnia 19 sierpnia 1994 r. o ochronie zdrowia psychicznego (t.j. Dz. U. z 2024 r., poz. 917), tj. osób:
1) chorych psychicznie (wykazujących zaburzenia psychotyczne),
2) upośledzonych umysłowo,
3) wykazujących inne zakłócenia czynności psychicznych, które zgodnie ze stanem wiedzy medycznej zaliczane są do zaburzeń psychicznych, a osoby te wymagają świadczeń zdrowotnych lub innych form pomocy i opieki niezbędnych do życia w środowisku rodzinnym lub społecznym.
2. Szacowana średnia liczba usługobiorców wynosi około 11 osób.
3. Usługi wykonywane będą w zależności od potrzeb, w dniach i godzinach ustalonych między wykonawcą a odbiorcą usług.
4. Godzina usługi - 60 minut obejmuje wyłącznie rzeczywisty czas świadczenia usługi, nie zalicza się do niej dojścia lub dojazdu terapeuty do podopiecznego.
5. Szacowana liczba godzin usług w okresie obowiązywania umowy wynosi około 2226 godzin z poniższymi zastrzeżeniami.
6. Ze względu na specyfikę zamówienia, którą cechuje zmienność potrzeb z uwagi na zmieniający się stan zdrowia i sytuację życiową osób wymagających pomocy -Świadczeniobiorców, Zamawiający zastrzega sobie prawo do ograniczenia przedmiotu zamówienia, z tym, że minimalny zakres wykorzystania szacowanej liczby godzin, wynosi nie mniej niż 50%, mianowicie 1113 godzin. Wykonawcy nie będzie przysługiwać roszczenie z tytułu niewykorzystanej liczby godzin.
7. Wykonawca zobowiązany jest do prowadzenia harmonogramu świadczenia specjalistycznych usług opiekuńczych i przedkładania go Zamawiającemu do 5 dnia każdego miesiąca na dany miesiąc.

4.5.3.) Główny kod CPV: 85312000-9 - Usługi opieki społecznej nieobejmujące miejsc noclegowych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

85311200-4 - Usługi opieki społecznej dla osób niepełnosprawnych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 322747,74 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 329448,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 329448,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Terapia i edukacja Ewa Kasprzewska

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8881120109

7.3.3) Ulica: I. Zbiegniewskiej 4m14

7.3.4) Miejscowość: Włocławek

7.3.5) Kod pocztowy: 87-800

7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-04

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 329448,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-01-01 do 2026-07-31
2025-12-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi