Dostawa doposażenia mikroskopu ramanowskiego WITec alpha300RSA+ będącego w posiadaniu Międzyresortowego Instytutu Techniki Radiacyjnej Politechniki Łódzkiej
POLITECHNIKA ŁÓDZKA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00488992
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00488992/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-09-06 14:17
- Lokalizacja
- Łódź, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e8d13be2-5d94-44a1-99be-8875e4470015
- Identyfikator
- 7270021895
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00488992 z dnia 2024-09-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa doposażenia mikroskopu ramanowskiego WITec alpha300RSA+ będącego w posiadaniu Międzyresortowego Instytutu Techniki Radiacyjnej Politechniki Łódzkiej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POLITECHNIKA ŁÓDZKA
1.3.) Oddział zamawiającego: Wydział Chemiczny
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001583
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Stefana Żeromskiego 114
1.5.2.) Miejscowość: Łódź
1.5.3.) Kod pocztowy: 90-543
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: jolanta.kustrzynska@p.lodz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zp.p.lodz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://plodz.ezamawiajacy.pl/pn/plodz/demand/166525/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa doposażenia mikroskopu ramanowskiego WITec alpha300RSA+ będącego w posiadaniu Międzyresortowego Instytutu Techniki Radiacyjnej Politechniki Łódzkiej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e8d13be2-5d94-44a1-99be-8875e4470015
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00488992
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00045379/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.12 Doposażenie mikroskopu ramanowskiego WITec alpha300RSA+
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00412498
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 14/W3D/D/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest: 1) Dostawa doposażenia mikroskopu ramanowskiego WITec alpha300RSA+ będącego w posiadaniu Międzyresortowego Instytutu Techniki Radiacyjnej Politechniki Łódzkiej. Komponenty stanowiące doposażenie muszą być kompatybilne pod względem mechanicznym i elektronicznym z mikroskopem ramanowskim WITEC alpha300RSA+ o numerze seryjnym SN 100-1100-822. Szczegółowy opis parametrów sprzętu zawiera „Specyfikacja techniczna” załącznik nr 2 do SIWZ, 2)załadunek i transport do miejsca wskazanego przez Zamawiającego,
3)montaż dostarczonych komponentów, uruchomienie mikroskopu po doposażeniu oraz przeprowadzenie w siedzibie Zamawiającego prezentacji zamontowanych komponentów wraz z przeszkoleniem z ich funkcjonalności,
4)Wykonawca posiadający autoryzację producenta w zakresie komponentów kompatybilnych z mikroskopem ramanowskim WITEC alpha300RSA+. (Autoryzacja opisana jako kryterium oceny ofert w rozdziale XV SWZ),
5)świadczenie nieodpłatnej pomocy technicznej w dniach roboczych w godzinach 8.15-16.15 telefonicznie lub przez e-mail, Szczegółowe warunki dotyczące realizacji serwisowania określone są w „Projekcie umowy” załącznik nr 5 do SWZ 6)minimalny okres gwarancji określony jest w „Specyfikacji technicznej” – załącznik nr 2 do SWZ. W przypadku zaoferowania dłuższego okresu gwarancji Wykonawca otrzyma dodatkowe punkty. (Kryteria oceny ofert opisane w rozdziale XV SWZ). Szczegółowe warunki dotyczące realizacji gwarancji określone są w „Projekcie umowy” załącznik nr 5 do SWZ. 2.Dostarczone komponenty muszą być fabrycznie nowe, kompletne, wolne od wszelkich wad fizycznych i prawnych oraz uszkodzeń. Nie może być przedmiotem praw osób trzecich. 3.Dostarczone komponenty muszą spełniać wszystkie normy stawiane takiej aparaturze przez obowiązujące prawo oraz posiadać odpowiednie pozwolenia, atesty lub certyfikaty w zakresie bezpieczeństwa i dopuszczenia do obrotu na terenie UE, jeśli wymagają tego odpowiednie przepisy prawa oraz posiadać odpowiednie oznakowanie. 4.Dostarczone komponenty muszą być wyposażone we wszystkie niezbędne elementy (przyłącza, kable, itp.) niezbędne do instalacji, uruchomienia bez konieczności zakupu dodatkowych elementów przez Zamawiającego i sprawnie działać oraz osiągać zadeklarowane parametry. 5.Dostarczone komponenty muszą być zapakowane w oryginalne opakowanie producenta. A jeśli jest to konieczne, to powinny być opakowane w zewnętrzne opakowanie zabezpieczające przed uszkodzeniem lub zniszczeniem. 6.Szczegółowe warunki i zasady realizacji przedmiotu zamówienia określa „Projekt umowy” stanowiący załącznik nr 5 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 38000000-5 - Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego)
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 1
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 214170,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 214170,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 214170,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Qyantum Desing GmbH
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: DE284734472
7.3.3) Ulica: Breitwieserweg 9
7.3.4) Miejscowość: Pfungstadt
7.3.5) Kod pocztowy: 64-319
7.3.7.) Kraj: Niemcy
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-07
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 214170,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 126 dni
| 2024-09-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |