Zakup mikrobusu przystosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych w tym jednego wózka inwalidzkiego, w ramach realizacji zadania pn. „Mobilny Senior” w Dziennym Domu Senior+ we Włodawie
DZIENNY DOM SENIOR+ WE WŁODAWIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00488994
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00488994/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-09-06 14:17
- Lokalizacja
- Włodawa, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3147b149-8725-403e-a34e-37a344c7041d
- Identyfikator
- 5651531787
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Pojazdy opieki socjalnejMinibusyPojazdy silnikowe do transportu mniej niż 10 osób
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00488994 z dnia 2024-09-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup mikrobusu przystosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych w tym jednego wózka inwalidzkiego,
w ramach realizacji zadania pn. „Mobilny Senior” w Dziennym Domu Senior+ we Włodawie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: DZIENNY DOM SENIOR+ WE WŁODAWIE
1.3.) Oddział zamawiającego: ul. Sztabowa 2, 22-200 Włodawa
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 524216310
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Sztabowa 2
1.5.2.) Miejscowość: Włodawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 22-200
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL811 - Bialski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: a.wrobel@powiat.wlodawa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiatwlodawski.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-3147b149-8725-403e-a34e-37a344c7041d1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
ochrona socjalna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup mikrobusu przystosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych w tym jednego wózka inwalidzkiego,w ramach realizacji zadania pn. „Mobilny Senior” w Dziennym Domu Senior+ we Włodawie
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3147b149-8725-403e-a34e-37a344c7041d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00488994
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00468830
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DDS.26.2.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest „Zakup mikrobusu przystosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych w tym jednego wózka inwalidzkiego,
w ramach realizacji zadania pn. „Mobilny Senior” w Dziennym Domu Senior+ we Włodawie” Wykonawca zobowiązuje się do dostarczenia Zamawiającemu fabrycznie nowego mikrobusa wraz z wyposażeniem, zgodnie ze SWZ, Opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 2 do SWZ i wzorem umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 34114300-2 - Pojazdy opieki socjalnej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
34114400-3 - Minibusy
34115200-8 - Pojazdy silnikowe do transportu mniej niż 10 osób
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z informacją o kwocie przeznaczonej na sfinansowanie zamówienia z dnia 05.09.2024 r., Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia kwotę brutto w wysokości: 194 337,99 zł. W przedmiotowym postępowaniu cena najkorzystniejszej oferty wynosząca 255 623,52 zł (uzyskała najwyższą ilość punktów tj. 75,63) przekracza możliwości finansowe Zamawiającego; Zamawiający nie może zwiększyć środków na sfinansowanie zamówienia, dlatego zasadne jest unieważnienie postępowania na podstawie art. 255 pkt 3) ustawy Pzp.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 194400,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 279210,00 PLN
| 2024-09-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |