Druk, oprawa oraz dostarczenie publikacji do siedziby Muzeum Etnograficznego im. Seweryna Udzieli w Krakowie
MUZEUM ETNOGRAFICZNE IM. SEWERYNA UDZIELI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00582018
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00582018/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-12-08 10:30
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-47a2698c-33d5-49df-ada1-eb0621dc1ab0
- Identyfikator
- 9441503752
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi drukowania i powiązaneUsługi drukowania i dostawy
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00582018 z dnia 2025-12-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Druk, oprawa oraz dostarczenie publikacji do siedziby Muzeum Etnograficznego im. Seweryna Udzieli w Krakowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MUZEUM ETNOGRAFICZNE IM. SEWERYNA UDZIELI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000277492
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Krakowska 46
1.5.2.) Miejscowość: Kraków
1.5.3.) Kod pocztowy: 31-066
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@etnomuzeum.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.etnomuzeum.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-47a2698c-33d5-49df-ada1-eb0621dc1ab01.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Druk, oprawa oraz dostarczenie publikacji do siedziby Muzeum Etnograficznego im. Seweryna Udzieli w Krakowie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-47a2698c-33d5-49df-ada1-eb0621dc1ab0
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00582018
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00010469/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.4 Druk, oprawa oraz dostarczenie publikacji do siedziby Muzeum Etnograficznego im. Seweryna Udzieli w Krakowie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00503596
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DAT-271-9/25
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Druk, oprawa oraz dostarczenie publikacji do siedziby Muzeum Etnograficznego im. Seweryna Udzieli
w Krakowie
4.5.3.) Główny kod CPV: 79800000-2 - Usługi drukowania i powiązane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
79823000-9 - Usługi drukowania i dostawy
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie, jeśli wykonawca nie wniósł wymaganego zabezpieczenia należytego wykonania umowy lub uchylił się od zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego, z uwzględnieniem art. 263 ustawy. Zgodnie z tym przepisem, jeżeli wykonawca, którego oferta została wybrana jako najkorzystniejsza, uchyla się od zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego lub nie wnosi wymaganego zabezpieczenia należytego wykonania umowy, zamawiający może dokonać ponownego badania i oceny ofert spośród ofert pozostałych w postępowaniu wykonawców oraz wybrać najkorzystniejszą ofertę albo unieważnić postępowanie.W postępowaniu wykonawca, którego oferta została wybrana, oświadczył, że „odstępuje” od zawarcia umowy, czyli uchylił się od jej zawarcia. Jednocześnie brak jest dalszych ofert mogących podlegać ponownemu badaniu i ocenie,
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 75705,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 75705,00 PLN
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2025-12-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |