Zakup i sukcesywna dostawa granulatu drzewnego – pelletu na potrzeby Powiatowego Zespołu Szkół w Łopusznie w ilości 140 ton”.
Powiatowy Zespół Szkół w Łopusznie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00582424
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00582424/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-12-08 11:48
- Lokalizacja
- Łopuszno, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f2b63c37-ff26-4e43-bc59-cf0f28039f60
- Identyfikator
- 9591545829
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Paliwa drzewne
Wykonawcy
1 przyznane
BOŻENA KRZOSEKWyśmierzyce, PL · lot 0
206 920 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00582424 z dnia 2025-12-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup i sukcesywna dostawa granulatu drzewnego – pelletu na potrzeby Powiatowego Zespołu Szkół w Łopusznie w ilości 140 ton”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiatowy Zespół Szkół w Łopusznie
1.3.) Oddział zamawiającego: PZS Łopuszno
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 292679100
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kasztanowa 39
1.5.2.) Miejscowość: Łopuszno
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-070
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki
1.5.7.) Numer telefonu: 413914025
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pzs@pzslopuszno.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zsp5lopuszno.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f2b63c37-ff26-4e43-bc59-cf0f28039f601.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup i sukcesywna dostawa granulatu drzewnego – pelletu na potrzeby Powiatowego Zespołu Szkół w Łopusznie w ilości 140 ton”.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f2b63c37-ff26-4e43-bc59-cf0f28039f60
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00582424
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00516961
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 012/132/2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 192000,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakup i sukcesywna dostawa granulatu drzewnego-pellet na potrzeby Powiatowego Zespołu Szkół w Łopusznie w ilości 140 ton
4.5.3.) Główny kod CPV: 09111400-4 - Paliwa drzewne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 206920,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 326666,20 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 206920,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PHU Boże Krzosek "SUKCES"
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7981110920
7.3.3) Ulica: Adama Mickiewicza 9
7.3.4) Miejscowość: Wyśmierzyce
7.3.5) Kod pocztowy: 26-811
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-11-28
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 206920,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2025-11-28 do 2026-11-28| 2025-12-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |