Dzierż. systemu chir. robot. wraz z bież. świadczeniem usług serwis. i sukc. dostawą narzędzi i akces. jdnoraz. do zabiegów mikro- i supermikrochir. oraz narzędzi do preparow. struktur anat.

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Janusza Korczaka w Słupsku Sp. z o.o.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00582777
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00582777/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-12-08 12:48
Lokalizacja
Słupsk, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0badc470-b03b-472d-a6e3-f03f51a15f0a
Identyfikator
8393179849
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Urządzenia medyczne

Wykonawcy

1 przyznane

SYNEKTIK SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL · lot 0
489 155,95 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00582777 z dnia 2025-12-08

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dzierż. systemu chir. robot. wraz z bież. świadczeniem usług serwis. i sukc. dostawą narzędzi i akces. jdnoraz. do zabiegów mikro- i supermikrochir. oraz narzędzi do preparow. struktur anat.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Janusza Korczaka w Słupsku Sp. z o.o.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 770901511

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Hubalczyków 1

1.5.2.) Miejscowość: Słupsk

1.5.3.) Kod pocztowy: 76-200

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL636 - Słupski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@szpital.slupsk.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpital.slupsk.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/szpital.slupsk

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dzierż. systemu chir. robot. wraz z bież. świadczeniem usług serwis. i sukc. dostawą narzędzi i akces. jdnoraz. do zabiegów mikro- i supermikrochir. oraz narzędzi do preparow. struktur anat.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0badc470-b03b-472d-a6e3-f03f51a15f0a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00582777

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00543728

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 124/TP/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 905289,60 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa narzędzi i akcesoriów jednorazowych do wykonywania zabiegów mikrochirurgicznych i supermikrochirurgicznych w asortymencie i ilościach wyszczególnionych w Załączniku nr 2 do IDW - Formularz asortymentowo – ilościowy wraz z dzierżawą systemu chirurgii robotycznej i jego montażem, uruchomieniem oraz przeszkoleniem personelu, a także bieżącym świadczeniem usług serwisowych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 33100000-1 - Urządzenia medyczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 489155,95 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 489155,95 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 489155,95 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SYNEKTIK SPÓŁKA AKCYJNA

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 521-319-78-80

7.3.3) Ulica: ul. Józefa Piusa Dziekońskiego 3

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 00-728

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-08

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 489155,95 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

1. Zamówienie będzie wykonywane w dwóch etapach:
a) Etap I: dostawa systemu chirurgii robotycznej z jedną konsolą chirurgiczną (będący przedmiotem dzierżawy), jego instalacja i uruchomienie oraz przeszkolenie personelu – do 30 dni roboczych od dnia zawarcia umowy;
b) Etap II: dzierżawa systemu chirurgii robotycznej z jedną konsolą chirurgiczną oraz sukcesywna dostawa narzędzi i akcesoriów jednorazowych do wykonywania zabiegów mikrochirurgicznych i supermikrochirurgicznych, a także świadczenie usług napraw i konserwacji systemu chirurgii robotycznej przez okres 4 miesięcy licząc od dnia zakończenia etapu I.
2. Dostawy narzędzi i akcesoriów jednorazowych do wykonywania zabiegów mikrochirurgicznych i supermikrochirurgicznych odbywać się będą sukcesywnie na podstawie zamówień w terminie do 5 dni roboczych od złożenia zamówienia, stosownym transportem i na koszt Wykonawcy.
2025-12-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy