Wzmocnienie Systemu Ochrony Ludności w Gminie Jaktorów

Gmina Jaktorów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00583130
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00583130/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-12-08 13:36
Lokalizacja
Jaktorów, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-81e053d6-87c2-4151-85e7-86b76b3fee62
Identyfikator
8381426443
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Jednostki prądotwórczePrądnice awaryjnePompyRęczne narzędzia elektromechaniczneOsuszacze powietrzaPrzedłużaczeSprzęt ratunkowy i awaryjnyRadiotelefonyLatarkiNamiotyŁóżka poloweKoceSzpadle

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00583130 z dnia 2025-12-08

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Wzmocnienie Systemu Ochrony Ludności w Gminie Jaktorów

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Jaktorów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 750148259

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Warszawska 33

1.5.2.) Miejscowość: Jaktorów

1.5.3.) Kod pocztowy: 96-313

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@jaktorow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.jaktorow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-81e053d6-87c2-4151-85e7-86b76b3fee62

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wzmocnienie Systemu Ochrony Ludności w Gminie Jaktorów

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-81e053d6-87c2-4151-85e7-86b76b3fee62

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00583130

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00500912

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RZP.271.8.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń i wyposażenia dla zadania: „Wzmocnienie Systemu Ochrony Ludności w Gminie Jaktorów”. Zadanie dofinansowane ze środków budżetu państwa z Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025 – 2026.
2. W ramach przedmiotu zamówienia Wykonawca dostarczy wymagane urządzenia i wyposażenie oraz dokona ich rozładunku i wniesienia w miejsce wskazane przez Zamawiającego (w siedzibie Zamawiającego lub w inne miejsce na terenie gminy Jaktorów wskazane przez Zamawiającego). Produkty muszą być fabrycznie nowe, zgodne z wymaganiami określonymi w OPZ, wolne od jakichkolwiek wad fizycznych i prawnych. Wymagana jest gwarancja producenta na dostarczane produkty. Wraz z dostawą Wykonawca przekaże Zamawiającemu karty katalogowe, atesty i certyfikaty (jeśli są wymagane), karty gwarancyjne oraz instrukcje obsługi. Wszystkie dokumenty muszą być w języku polskim.
3. Przedmiot zamówienia podzielony został na 3 części zgodnie z Załącznikiem nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia/Załącznik nr 1 do Formularza oferty. Przedstawione w załączniku nr 3 do SWZ parametry przedmiotu zamówienia stanowią minimum techniczne i jakościowe oczekiwane przez Zamawiającego. W przypadku wystąpienia nazw własnych lub handlowych należy rozumieć, że dopuszcza się sprzęt i urządzenia o takich samych lub równoważnych właściwościach i parametrach lecz nie gorszych niż określone w Opisie przedmiotu zamówienia ze względu na cel któremu mają służyć. W przypadku zaproponowania sprzętu lub urządzenia równoważnego wymaga się, aby odpowiadał on pod względem parametrów, jakości, trwałości i funkcjonalności wymaganiom Zamawiającego. Wykazanie, że zaproponowany sprzęt jest równoważny leży po stronie Wykonawcy.
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunków dostawy zawarty jest w Załączniku nr 3 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/Załącznik nr 1 do Formularza oferty oraz w Załącznik nr 4 do SWZ – Projekt umowy.
5. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Każdy Wykonawca może złożyć ofertę na jedną lub więcej części zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 31122000-7 - Jednostki prądotwórcze

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

31127000-2 - Prądnice awaryjne

42122000-0 - Pompy

42652000-1 - Ręczne narzędzia elektromechaniczne

39721320-1 - Osuszacze powietrza

31224810-3 - Przedłużacze

4.5.5.) Wartość części: 173967,48 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń i wyposażenia dla zadania: „Wzmocnienie Systemu Ochrony Ludności w Gminie Jaktorów”. Zadanie dofinansowane ze środków budżetu państwa z Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025 – 2026.
2. W ramach przedmiotu zamówienia Wykonawca dostarczy wymagane urządzenia i wyposażenie oraz dokona ich rozładunku i wniesienia w miejsce wskazane przez Zamawiającego (w siedzibie Zamawiającego lub w inne miejsce na terenie gminy Jaktorów wskazane przez Zamawiającego). Produkty muszą być fabrycznie nowe, zgodne z wymaganiami określonymi w OPZ, wolne od jakichkolwiek wad fizycznych i prawnych. Wymagana jest gwarancja producenta na dostarczane produkty. Wraz z dostawą Wykonawca przekaże Zamawiającemu karty katalogowe, atesty i certyfikaty (jeśli są wymagane), karty gwarancyjne oraz instrukcje obsługi. Wszystkie dokumenty muszą być w języku polskim.
3. Przedmiot zamówienia podzielony został na 3 części zgodnie z Załącznikiem nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia/Załącznik nr 1 do Formularza oferty. Przedstawione w załączniku nr 3 do SWZ parametry przedmiotu zamówienia stanowią minimum techniczne i jakościowe oczekiwane przez Zamawiającego. W przypadku wystąpienia nazw własnych lub handlowych należy rozumieć, że dopuszcza się sprzęt i urządzenia o takich samych lub równoważnych właściwościach i parametrach lecz nie gorszych niż określone w Opisie przedmiotu zamówienia ze względu na cel któremu mają służyć. W przypadku zaproponowania sprzętu lub urządzenia równoważnego wymaga się, aby odpowiadał on pod względem parametrów, jakości, trwałości i funkcjonalności wymaganiom Zamawiającego. Wykazanie, że zaproponowany sprzęt jest równoważny leży po stronie Wykonawcy.
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunków dostawy zawarty jest w Załączniku nr 3 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/Załącznik nr 1 do Formularza oferty oraz w Załącznik nr 4 do SWZ – Projekt umowy.
5. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Każdy Wykonawca może złożyć ofertę na jedną lub więcej części zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 35112000-2 - Sprzęt ratunkowy i awaryjny

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

32236000-6 - Radiotelefony

31521320-3 - Latarki

4.5.5.) Wartość części: 124861,79 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń i wyposażenia dla zadania: „Wzmocnienie Systemu Ochrony Ludności w Gminie Jaktorów”. Zadanie dofinansowane ze środków budżetu państwa z Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025 – 2026.
2. W ramach przedmiotu zamówienia Wykonawca dostarczy wymagane urządzenia i wyposażenie oraz dokona ich rozładunku i wniesienia w miejsce wskazane przez Zamawiającego (w siedzibie Zamawiającego lub w inne miejsce na terenie gminy Jaktorów wskazane przez Zamawiającego). Produkty muszą być fabrycznie nowe, zgodne z wymaganiami określonymi w OPZ, wolne od jakichkolwiek wad fizycznych i prawnych. Wymagana jest gwarancja producenta na dostarczane produkty. Wraz z dostawą Wykonawca przekaże Zamawiającemu karty katalogowe, atesty i certyfikaty (jeśli są wymagane), karty gwarancyjne oraz instrukcje obsługi. Wszystkie dokumenty muszą być w języku polskim.
3. Przedmiot zamówienia podzielony został na 3 części zgodnie z Załącznikiem nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia/Załącznik nr 1 do Formularza oferty. Przedstawione w załączniku nr 3 do SWZ parametry przedmiotu zamówienia stanowią minimum techniczne i jakościowe oczekiwane przez Zamawiającego. W przypadku wystąpienia nazw własnych lub handlowych należy rozumieć, że dopuszcza się sprzęt i urządzenia o takich samych lub równoważnych właściwościach i parametrach lecz nie gorszych niż określone w Opisie przedmiotu zamówienia ze względu na cel któremu mają służyć. W przypadku zaproponowania sprzętu lub urządzenia równoważnego wymaga się, aby odpowiadał on pod względem parametrów, jakości, trwałości i funkcjonalności wymaganiom Zamawiającego. Wykazanie, że zaproponowany sprzęt jest równoważny leży po stronie Wykonawcy.
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunków dostawy zawarty jest w Załączniku nr 3 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/Załącznik nr 1 do Formularza oferty oraz w Załącznik nr 4 do SWZ – Projekt umowy.
5. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Każdy Wykonawca może złożyć ofertę na jedną lub więcej części zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 39522530-1 - Namioty

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

39522520-8 - Łóżka polowe

39511100-8 - Koce

44511110-9 - Szpadle

4.5.5.) Wartość części: 140813,01 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Postępowanie zostało unieważnione ponieważ oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie
zamówienia.

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Postępowanie zostało unieważnione ponieważ oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie
zamówienia.

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Postępowanie zostało unieważnione ponieważ oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie
zamówienia.

2025-12-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy