Wymiana foteli w sali kinowej Kina w Polkowicach.
Centrum Kultury w Polkowicach
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00583223
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00583223/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-12-08 13:51
- Lokalizacja
- Polkowice, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-dc180d26-98a2-447c-8531-e6b02d12b4c4
- Identyfikator
- 5020119876
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
FoteleSiedziska teatralne
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00583223 z dnia 2025-12-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Wymiana foteli w sali kinowej Kina w Polkowicach.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Centrum Kultury w Polkowicach
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 385172889
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Skalników 4
1.5.2.) Miejscowość: Polkowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 59-100
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@ckpolkowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ckpolkowice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-dc180d26-98a2-447c-8531-e6b02d12b4c41.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Samorządowa Instytucja Kultury
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wymiana foteli w sali kinowej Kina w Polkowicach.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-dc180d26-98a2-447c-8531-e6b02d12b4c4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00583223
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00547218
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa 186 szt. foteli kinowych składanych do Sali Kina w Polkowicach. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę 186 foteli kinowych składanych, transport oraz montaż zakupionych foteli w Sali kinowej w siedzibie Zamawiającego.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w SWZ oraz załącznikach do niej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 39113100-8 - Fotele
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
39111200-5 - Siedziska teatralne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Złożone w postępowaniu oferty przekraczają kwotę jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, tj. 186 600,00 zł.Zgodnie z art. 255 pkt 3) ustawy prawo zamówień publicznych (Dz. U. 2023 poz. 1605 ze zm.) Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia powyższej kwoty do ceny oferty najkorzystniejszej.
| 2025-12-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |