Roboty budowlane związane z remontami dróg na terenie GMD-powtórzenie podobnego zakresu robót jak w Umowie IMD/18/2025 z dnia 11.02.2025r.–Wykonanie parkingu na Osiedlu Matejki 13,20,21 w Dębicy

Gmina Miasta Dębica

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00583737
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00583737/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-12-08 15:04
Lokalizacja
Dębica, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-55a0b887-fe46-416a-b8a0-5b8bc876dc38
Identyfikator
8721000477
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogoweRoboty w zakresie konserwacji drógRoboty w zakresie naprawy drógRoboty w zakresie nawierzchni ulicRoboty w zakresie nawierzchni dróg

Wykonawcy

1 przyznane

ZAKŁAD USŁUG MIEJSKICH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄDębica, PL · lot 0
260 757,24 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00583737 z dnia 2025-12-08

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty budowlane związane z remontami dróg na terenie GMD-powtórzenie podobnego zakresu robót jak w Umowie IMD/18/2025 z dnia 11.02.2025r.–Wykonanie parkingu na Osiedlu Matejki 13,20,21 w Dębicy

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasta Dębica

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000524648

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Ratuszowa 2

1.5.2.) Miejscowość: Dębica

1.5.3.) Kod pocztowy: 39-200

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@umdebica.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://debica.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Roboty budowlane związane z remontami dróg na terenie GMD-powtórzenie podobnego zakresu robót jak w Umowie IMD/18/2025 z dnia 11.02.2025r.–Wykonanie parkingu na Osiedlu Matejki 13,20,21 w Dębicy

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-55a0b887-fe46-416a-b8a0-5b8bc876dc38

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00583737

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00540796

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Uzasadnienie prawne: art. 305 ust. 1 w związku z art. 214 ust 1 pkt. 7 UPzp
Uzasadaneinie faktyczne: Wykonanie zakresu prac, polegających na powtórzeniu robót o podobnym charakterze jest niezbędne do zrealizowania zamówienia podstawowego zgodnie z normami i obowiązującymi przepisami.
Zakres zostanie powtórzony zgodne z umową podstawową nr IMD/18/2025 z dnia 11 lutego 2025 r. – znak postępowania przetargowego BZP.271.75.2024.MKa Przedmiotowe zamówienie o wykonanie usług o podobnym charakterze do umowy podstawowej nie przekracza 100 % wartości zamówienia podstawowego.
Zamówienie podstawowe zostało udzielone w trybie podstawowym (znak sprawy BZP.271.75.2024.MKa a zakres prac o podobnym charakterze (art. 305 ust. 1 w związku z art. 214 ust 1 pkt.7) został przewidziany w ogłoszeniu o zamówieniu oraz w SWZ. Zamówienie o podobnym charakterze jest zgodne z przedmiotem zamówienia podstawowego.

3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-d4251f3b-8bd9-4ac3-aeff-121cb31837bc

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.86.2025.MKa

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 211997,76 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Roboty budowlane związane z remontami dróg na terenie GMD. Wykonanie parkingu na Osiedlu Matejki 13,20,21 w Dębicy.
1. Zakres przedmiotu zamówienia:
1) Roboty rozbiórkowe
2) Krawężniki, obrzeża
3) Parking - podbudowa i nawierzchnia
4) Ciągi piesze – podbudowa i nawierzchnia

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233141-9 - Roboty w zakresie konserwacji dróg

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

45233252-0 - Roboty w zakresie nawierzchni ulic

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Usług Miejskich Sp. z o. o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8720003321

7.3.3) Ulica: ul. Ratuszowa 12

7.3.4) Miejscowość: Debica

7.3.5) Kod pocztowy: 39-200

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-11-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 260757,24 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-12-19

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-12-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane