Roboty budowlane związane z remontami dróg na terenie miasta Dębica w 2025 roku – powtórzenie podobnego rodzaju usług jak w umowie IMD/18/2025 z dnia 11.02.2025 r.

Gmina Miasta Dębica

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00583776
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00583776/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-12-08 15:12
Lokalizacja
Dębica, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7ede30af-667e-49f6-a241-293fe4ad1c64
Identyfikator
8721000477
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogoweRoboty w zakresie konserwacji drógRoboty w zakresie naprawy drógRoboty w zakresie nawierzchni ulicRoboty budowlane w zakresie przejść dla pieszychRoboty w zakresie nawierzchni drógRoboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszychRoboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej

Wykonawcy

1 przyznane

ZAKŁAD USŁUG MIEJSKICH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄDębica, PL · lot 0
199 930,63 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00583776 z dnia 2025-12-08

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty budowlane związane z remontami dróg na terenie miasta Dębica w 2025 roku – powtórzenie podobnego rodzaju usług jak w umowie IMD/18/2025 z dnia 11.02.2025 r.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasta Dębica

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000524648

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Ratuszowa 2

1.5.2.) Miejscowość: Dębica

1.5.3.) Kod pocztowy: 39-200

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetagi@umdebica.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://debica.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Roboty budowlane związane z remontami dróg na terenie miasta Dębica w 2025 roku – powtórzenie podobnego rodzaju usług jak w umowie IMD/18/2025 z dnia 11.02.2025 r.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7ede30af-667e-49f6-a241-293fe4ad1c64

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00583776

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00540802

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Uzasadnienie prawne: art. 305 ust. 1 w związku z art. 214 ust 1 pkt.7 UPzp
Uzasadnienie faktyczne: Wykonanie zakresu prac, polegających na powtórzeniu robót o podobnym charakterze jest niezbędne do zrealizowania zamówienia podstawowego zgodnie z normami i obowiązującymi przepisami.
Zakres zostanie powtórzony zgodne z umową podstawową nr IMD/18/2025 z dnia 11 lutego 2025 r. – znak postępowania przetargowego BZP.271.75.2024.MKa Przedmiotowe zamówienie o wykonanie usług o podobnym charakterze do umowy podstawowej nie przekracza 100 % wartości zamówienia podstawowego. Zamówienie podstawowe zostało udzielone w trybie podstawowym (znak sprawy BZP.271.75.2024.MKa a zakres prac o podobnym charakterze (art. 305 ust. 1 w związku z art. 214 ust 1 pkt.7) został przewidziany w ogłoszeniu o zamówieniu oraz w SWZ. Zamówienie o podobnym charakterze jest zgodne z przedmiotem zamówienia podstawowego.

3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-d4251f3b-8bd9-4ac3-aeff-121cb31837bc

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.87.MKa

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 162545,23 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Roboty budowlane związane z remontami dróg na terenie miasta Dębica w 2024 roku – powtórzenie podobnego rodzaju usług jak w umowie IMD/18/2025 z dnia 11.02.2025 r.
1. Zakres przedmiotu zamówienia:
1) Remonty dróg gruntowych
2) Remont chodników
3) Roboty ziemne
4) Podbudowy
5) Roboty remontowe infrastruktury przy przebudowie ulic
6) Remont nawierzchni bitumicznych
7) Pełnienie dyżurów komunalnych
8) Praca sprzętu

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233141-9 - Roboty w zakresie konserwacji dróg

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

45233252-0 - Roboty w zakresie nawierzchni ulic

45233261-6 - Roboty budowlane w zakresie przejść dla pieszych

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych

45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Usług Miejskich Sp. z o. o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8720003321

7.3.3) Ulica: ul. Ratuszowa 12

7.3.4) Miejscowość: Dębica

7.3.5) Kod pocztowy: 39-200

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-11-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 199930,63 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-12-31

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-12-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane