Dostawa sprzętu specjalistycznego w ramach zadania pn.: „Uzupełnienie zasobów i infrastruktury niezbędnej do realizacji zadań Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej” z podziałem na 4 części

POWIAT STRZELECKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00584237
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00584237/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-12-09 07:48
Lokalizacja
Strzelce Opolskie, opolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2512289c-0994-42ac-be72-b9a970396401
Identyfikator
7561812928
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Urządzenia awaryjne i zabezpieczająceNamiotyUrządzenia sterylizujące, dezynfekcyjne i higienicznePiłyZbiornikiŁóżka poloweŚpiworyPoduszki

Wykonawcy

1 przyznane

MARZANNA HORODYSKAGrodków, PL · lot 1
21 350 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00584237 z dnia 2025-12-09

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa sprzętu specjalistycznego w ramach zadania pn.: „Uzupełnienie zasobów i infrastruktury niezbędnej do realizacji zadań Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej” z podziałem na 4 części

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT STRZELECKI

1.3.) Oddział zamawiającego: Wydział Organizacyjny

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 531412651

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Jordanowska 2

1.5.2.) Miejscowość: Strzelce Opolskie

1.5.3.) Kod pocztowy: 47-100

1.5.4.) Województwo: opolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski

1.5.7.) Numer telefonu: 774401755

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@powiatstrzelecki.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.powiatstrzelecki.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1202045

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa sprzętu specjalistycznego w ramach zadania pn.: „Uzupełnienie zasobów i infrastruktury niezbędnej do realizacji zadań Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej” z podziałem na 4 części

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2512289c-0994-42ac-be72-b9a970396401

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00584237

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-09

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00039328/16/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.6 Dostawa sprzętu specjalistycznego w ramach zadania pn.: „Uzupełnienie zasobów i infrastruktury niezbędnej do realizacji zadań Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej" z podziałem na 4 części

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00498603

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: OR.272.32.2025.IG/KO

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 161788,14 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część I – “Dostawa pneumatycznych namiotów i kabin do dekontaminacji”
1) Namiot pneumatyczny 2 szt.,
2) Pneumatyczna kabina do dekontaminacji 2 szt.,
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w załączniku Nr 2 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 35100000-5 - Urządzenia awaryjne i zabezpieczające

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

39522530-1 - Namioty

33191000-5 - Urządzenia sterylizujące, dezynfekcyjne i higieniczne

4.5.5.) Wartość części: 81300,82 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część II – “Dostawa pilarek i przecinarek spalinowych”
1) Pilarka spalinowa 2 szt.,
2) Przecinarka spalinowa do betonu i stali 2 szt.,
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w załączniku Nr 2a do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 35100000-5 - Urządzenia awaryjne i zabezpieczające

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

43812000-8 - Piły

4.5.5.) Wartość części: 21951,22 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część III – “Dostawa zbiorników do przechowywania paliw”
1) Zbiornik do przechowywania paliw o poj. 100l 1 szt.,
2) Zbiornik do przechowywania paliw o poj. 430l 1 szt.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w załączniku Nr 2b do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 35100000-5 - Urządzenia awaryjne i zabezpieczające

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

44611000-6 - Zbiorniki

4.5.5.) Wartość części: 9756,10 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część IV – “Dostawa łóżek polowych w zestawie z poduszką i śpiworem”
1) Łóżko polowe w zestawie z poduszką i śpiworem – 100 zestawów.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w załączniku Nr 2c do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 35100000-5 - Urządzenia awaryjne i zabezpieczające

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

39522520-8 - Łóżka polowe

39522540-4 - Śpiwory

39516120-9 - Poduszki

4.5.5.) Wartość części: 48780,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Dnia 26.11.2025r. Wykonawca DOKTOR LEKS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością,
ul. Klecińska 5, 54-413 Wrocław odstąpił od podpisania umowy w zakresie Części I postępowania – „Dostawa pneumatycznych namiotów i kabin do dekontaminacji”. Uchylenie się Wykonawcy od zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego stanowi zgodnie z art. 255 pkt 7 ustawy Pzp przesłankę do unieważnienia postępowania. W postępowaniu nie wpłynęło więcej ofert.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 102090,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 102090,00 PLN

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 21350,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 21350,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 21350,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Marzanna Horodyska PHU AGRO-BAZAR TRANSLATOR

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7531352540

7.3.3) Ulica: Prusa 2

7.3.4) Miejscowość: Grodków

7.3.5) Kod pocztowy: 49-200

7.3.6.) Województwo: opolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 21350,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-12-12

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Wykonawca BM SOLUTIONS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ul. Rynek 60,
50-116 Wrocław uchylił się od zawarcia umowy w zakresie Części III postępowania – „Dostawa zbiorników do przechowywania paliw”. Uchylenie się Wykonawcy od zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego stanowi zgodnie z art. 255 pkt 7 ustawy Pzp przesłankę do unieważnienia postępowania.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 9077,40 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 9341,85 PLN

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Dnia 02.12.2025r. Wykonawca BENER Michał Benka, ul. Wileńska 59B/15, 80-215 Gdańsk
odstąpił od podpisania umowy w zakresie Części IV postępowania – „Dostawa łóżek polowych w zestawie z poduszką i śpiworem”. Uchylenie się Wykonawcy od zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego stanowi zgodnie z art. 255 pkt 7 ustawy Pzp przesłankę do unieważnienia postępowania.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 61377,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 92250,00 PLN

2025-12-09 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy